Musical „Królewna Śnieżka On Ice” w Ergo Arenie w Gdańsku

 • Miejscowość:

  Gdańsk
 • Miejsce imprezy:

  Ergo Arena
 • Data imprezy:

  21 września 2019
  godz: 18:00
 • Koszt:

  od 65 zł

Wyjątkowy musical Królewna Śnieżka On Ice jesienią zawita do Polski. Baśniowa opowieść, pełna wizualnych efektów oraz akrobacji na lodzie i w powietrzu, zdążyła już oczarować publiczność wszystkich pokoleń. Zaśpiewają m.in. Natalia Szroeder i Igor Herbut.

Spektakl na lodzie, który miał swoją premierę w październiku 2018 roku, obejrzało już ponad 50000 widzów. Wyprzedane zostały wszystkie miejsca w 11. największych halach widowiskowych Republiki Czeskiej. Reakcje widowni były fantastyczne, bez względu na wiek odbiorców.

Komediowe, muzyczno-taneczne opracowanie znanej baśni bazuje na doświadczeniach mocnej grupy twórczej pod kierownictwem słowackiego reżysera, Jaro Moravčíka. Rolę Śnieżki znakomicie gra kilkukrotna czeska mistrzyni w łyżwiarstwie figurowym, Ivana Buzková, zaś w męskiej roli głównej zobaczyć można Tomáša Vernera, mistrza Europy 2008 w łyżwiarstwie figurowym. W roli gołąbków występuje polska para, olimpijczycy z 2018 r. Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev, którzy na niedawnych Mistrzostwach Europy zajęli 5. miejsce, a na Mistrzostwach Świata w Japonii uplasowali się na 11. lokacie.

Królewnie Śnieżce głosu użyczy jedna z najbardziej uzdolnionych i najbardziej popularnych polskich wokalistek młodego pokolenia – Natalia Szroeder. Natalia zadebiutowała jako 4-letnia dziewczynka w audycji „Od przedszkola do Opola”. W 2016 roku wydała debiutancki album NATinterpretacje, do którego sama napisała większość muzyki i tekstów. Rolę Królewicza zaśpiewa Igor Herbut, znany m.in. z udziału w „Must be the music”. Jest założycielem zespołu LemOn, który rozsławiły takie piosenki, jak „Wkręceni”, „Nice”, „Jutro” itp. Narratorką została Danuta Stenka, aktorka teatralna i filmowa związana z warszawskim Teatrem Narodowym oraz dwukrotna laureatka nagrody „Orła”.

Muzykę do musicalu skomponował słowacki muzyk, Vašo Patejdl, założyciel kultowego zespołu Elan. Natomiast zapierające oddech w piersiach efekty świetlne i dźwiękowe są dziełem Stanislava Kušíka, który od wielu lat odnosi sukcesy na międzynarodowych pokazach, takich jak Eurowizja 2017-2019, Tour Beyoncé 2016 czy Holiday on Ice.

Czas trwania imprezy: 120 minut, w tym 20 minut przerwa. Drzwi hali otwarte będę 60 minut przed rozpoczęciem przedstawienia.

Bilety w cenie już od 65 zł w sprzedaży w sieci eBilet.pl i w kasie nr 2 ERGO ARENY. Więcej informacji można znaleźć na www.sniezkaonice.pl lub na facebooku.

Źródło: materiały prasowe


Zobacz inne wydarzenia w Gdańsku

Miejsce

Ergo Arena
Ośrodki kultury

Ergo Arena

ul. Plac Dwóch Miast, Gdańsk

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Zobacz również