Musical Showlesque w Teatrze Muzycznym ADRIA w Koszalinie

Musical Showlesque w Teatrze Muzycznym ADRIA w Koszalinie
 • Miejscowość:

  Koszalin
 • Miejsce imprezy:

  Teatr Muzyczny ADRIA
 • Data imprezy:

  26 listopada 2020
  godz: 17:00
 • Koszt:

  od 40 zł
 • Kup bilet

Showlesque to zjawiskowy, przepełniony doskonałą muzyką polski musical, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Historia z intrygującą fabułą, w oparciu o przeboje z największych światowych musicali, między innymi: Moulin Rouge, Chicago, Cabaret, Burlesque a także z polskiego musicalu Piloci. Wszystkie piosenki zabrzmią w języku polskim! 


Publiczność będzie miała okazję brać czynny udział w przedstawieniu, co sprawia, że emocje podczas spektaklu sięgają zenitu - śmiech, momenty wzruszeń i nostalgii - cały wachlarz przeżyć czeka na Państwa podczas niemal 2 godzinnego show. Historia o spełnianiu marzeń, zakulisowych tajemnicach pracy w teatrze i kobiecych rozterkach. Opowieść, z którą każdy widz może się utożsamić, co sprawia że od pierwszych chwil aż do ostatniej, finałowej piosenki, publiczność jest mocno zaangażowana w historię naszych bohaterów. Zjawiskowa scenografia, wspaniała gra świateł, piękne stroje - wszystko to zapewnia niezwykłe wrażenia wizualne. 

 

Wybitne głosy naszych wokalistów oraz fantastyczne choreografie tancerzy porwą w wir Państwa zmysły. Tego wydarzenia nie można przegapić! "Showlesque" to musical okrzyknięty wybitnym wydarzeniem zarówno przez media jak i widzów. 

 

Scenariusz i Reżyseria: Kacper Wojcieszek  

Choreografia: Kacper Wojcieszek, Kamila Chojnowska  

Scenografia: Maciej Rutkowski  

Reżyser Światła: Alicja Brożyna  

Nagłośnienie: Paweł Skoczyk  

Tłumaczenie Piosenek: Magdalena Łoś, Kacper Wojcieszek  

Opieka Artystyczna: Marcin Borchardt  

Występują: Bartosz Czaja, Judyta Wenda, Magdalena Łoś, Sylwia Piotrowska, Klaudia Juszczak, Paula Matysek, Cruise von Bardeleben, Dawid Tokarczyk, Kacper Wojcieszek, Kamila Chojnowska

 

KupBilecik.pl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Koszalinie

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej