Najnowszy program kabaretowy Wojciecha Cejrowskiego w Koszalinie

Zapraszamy na najnowszy program kabaretowy Wojciecha Cejrowskiego, który odbędzie się 26 sierpnia 2019 roku w Kinie Kryterium w Koszalinie o godzinie 19.00.

Występy Wojciecha Cejrowskiego trwają tyle co dobry seans kinowy - prawie 2 godziny. Na pustej scenie jedynie mikrofon i WC. Za plecami ekran i zdjęcia z projektora - jako dekoracje i rekwizyty. Samotny człowiek z mikrofonem, który zapewnia Państwu ubaw i łzy. Na jego występ można spokojnie zabrać dzieci i babcię, bo WC nie przeklina i nie świntuszy.***To nie jest ani "Boso przez świat", ani "WC Kwadrans", ani spotkanie z ciekawym człowiekiem. To jest stand-up! Prawdziwy amerykański format. I w Polsce WC jest w tym od lat najlepszy. Jako jedyny gra równolegle pięć różnych przedstawień ("Prawo dżungli", "Ale Meksyk!", "Wolna Amerykanka", "Maniana" i "Smak tropików") i każde na dwie godziny. Zaczynał 30 lat temu w Kalifornii i przywiózł ten format do Polski, która znała wtedy tylko skecze kabaretowe.***Przed każdym występem WC stoi pod salą na stoisku z książkami i wita gości. Okazja do zdjęcia, do rozmowy. Po występie podobnie i WC nigdy nie ucieka do domu, lecz zawsze dzielnie trwa na posterunku do ostatniej chętnej osoby! Przy salach na 400-500 osób trwa to około godziny. W Krakowie, gdzie raz w roku dajemy występ na sali dla 1200 osób, dwie godziny! WC stoi, pozuje do zdjęć, wpisuje dedykacje do książek i z uśmiechem popija swoją yerbę. Jest cierpliwy jak żółwie błotne. (Choć potrafi też być szybki, jak grzechotnik.)

Średnie wypełnienie sali 95%, więc bilety warto kupować z wyprzedzeniem.

 

Bilety już od 75 zł.

 

Noclegi w Koszalinie: https://www.nocowanie.pl/noclegi/koszalin/

Miejsce

Kino Kryterium
Ośrodki kultury

Kino Kryterium

ul. Zwycięstwa , Koszalin

Komentarze (3)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Karol

28 dni temu
Co to q.... za cenzura?!?!
Zmienili mój komentarz!
Napisałem: WC??? Sracz na scenie???

Karol

miesiąc temu
WC na scenie???

Karol

28 dni temu
Co to q.... za cenzura?!?!
Zmienili mój komentarz!
Napisałem: WC??? Sracz na scenie???

Traper

miesiąc temu
Koszalin to dżungla antychrystów , będzie pusta sala kinowa , marny pomysł Cejrowskiego , niewiele mu skapnie z tych 75 zł. za bilet.

Najbliższe wydarzenia w Koszalinie

Zobacz również