Grupy zorganizowane

Grupy zorganizowane

Chcesz zorganizować pobyt grupowy w Białce Tatrzańskiej ? Zadzwoń lub napisz do nas a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie !!!


Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4- osobowych. Posiadamy również apartamenty oraz pokój typu studio. W każdym z nich znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, telewizor, Wi -Fi, a niektóre z nich posiadają również balkon.

Atrakcyjnym urozmaiceniem pobytu w naszym Pensjonacie będą śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje, wieczory góralskie połączone z degustacją kuchni regionalnej przy dźwiękach kapeli góralskiej, a także bankiety i imprezy integracyjne do których przygrywa zespół muzyczny lub profesjonalny DJ. Specjalizujemy się w organizacji pobytów grupowych od lat. Cała organizacja imprezy, wraz z menu jest przygotowywana przez nas od podstaw i dostosowana do wymagań, sugestii i gustów zamawiającego. Wszystkie szczegóły ustalamy z naszymi klientami indywidualnie drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Dla poprawy samopoczucia i odnowy biologicznej atutem będzie bliskość basenów termalnych i SPA w Białce Tatrzańskiej (1 km), Bukowinie Tatrzańskiej (9 km), Szaflarach (12 km), Zakopanem (24 km). Jest to wspaniała rozrywka dla grup zorganizowanych. W pobliżu znajdują się również liczne wyciągi narciarskie oraz kręgielnia.


Niezależnie od pory roku, w jakiej odwiedzicie Pensjonat Krywań zadbamy o to aby ten pobyt dostarczył Wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie ( 516-097-664 ) lub mailowo ( [zapytaj o nocleg] )


Zapytaj o nocleg