Karczma Beskidzka Pensjonat Przy Karczmie Dorota Kawałek

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Karczma Beskidzka Pensjonat Przy Karczmie Dorota Kawałek

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Beskidy to kraina bardzo licznych szlaków górskich, które latem przyciągają ludzi do pieszych górskich wędrówek, a zimą do narciarskich szaleństw na stokach. Region, który wiosną daje świeże tchnienie źródłom licznych strumieni, a jesienią napełnia oko pełną paletą kolorów różnorodnego drzewostanu. Kraina górali, którzy nie tylko potrafią żyć i wzajemnie wspierać się w trudach życia codziennego, ale także znaleźć czas na wspólną zabawę i radosne ucztowanie. U podnóża gór, Klimczoka i Szyndzielni leży stolica Podbeskidzia, Bielsko-Biała. Karczma Beskidzka została zbudowana od podstaw, zgodnie ze starą sztuką ciesielską. Przytulne wnętrze, przyjemne ciepło kominka i domowy klimat zachęcają do biesiadowania.

Obiekt oferuje komfortowe noclegi. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV i łazienkę z natryskiem. Wkrótce do dyspozycji gości zostaną oddane kolejne pokoje. Posiadamy także własny parking dla naszych gości.

Pokój dwuosobowy, TV, łazienka - 100 zł /doba
Pokój jednoosobowy, TV, łazienka - 90 zł /doba
Pokój wieloosobowy, TV, łazienka- 50zł/ osoba/ doba


Pdana cena jest ceną netto. Jest możliwość wykupienia śniadania w cenie 13 zł. Strudzonych podróżą oraz długim biesiadowaniem zapraszamy do korzystania z noclegów. U nas zawsze czysto, schludnie i ciepło. W naszej ofercie znajdują się także wesela z noclegami w bardzo przystępnej cenie.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej