Siedlisko Po rosie

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Siedlisko  Po rosie

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Do wyłącznej dyspozycji Państwa oddajemy komfortowo wyposażony domek,(nie wynajmujemy pojedyńczych pokoi) który posiada na parterze salon z kominkiem, kuchnię (lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy), łazienkę (WC, prysznic, pralka automatyczna).

 

Na piętrze do dyspozycji Państwa oddajemy 3 pokoje oraz łazienkę (WC, wanna). Jednorazowo może w nim mieszkać 4 osoby. Za dopłatą istnieje możliwość noclegu dla 8 osób. Domek położony jest na urokliwej działce o powierzchni 6 000 m2.

 

Blisko las pełen malin, jeżyn, grzybów i ziół. Jest to idealne miejsce do rodzinnego odpoczynku, dla osób ceniących kontakt z przyrodę, poszukujących ciszy i spokoju, chcących spędzić czas w kameralnych warunkach, mając jednocześnie do wyłącznej dyspozycji duży teren.

 

Korzystanie z domku nie jest ograniczone porą roku-zapraszamy wiosną, latem, jesienią i zimą. Przebywający u nas goście mają zapewnioną z naszej strony pomoc, pełną informację turystyczną oraz doradztwo. Siedlisko i Willa „Po rosie” położone są w miejscowości Zbludowice w bliskim sąsiedztwie uzdrowiska Busko-Zdrój słynącego z naturalnych wód siarczkowo-siarkowodorowych słonych, jodkowo-bromkowych.

 

Korzystne działanie kąpieli w buskich wodach potwierdzają liczne badania naukowe oraz kuracjusze naszego uzdrowiska, które funkcjonuje już ponad 180 lat. Głównym wskazaniem do korzystania z kuracji w Busku-Zdroju są choroby narządu ruch pochodzenia: reumatoidalnego, ortopedycznego, neurologicznego, choroby skóry (łuszczyca).

 

Siedlisko „Po rosie” jest miejscem, gdzie można połączyć pobyt wypoczynkowy z pobytem leczniczo-rekreacyjnym ( istnieje możliwość korzystania z zabiegów leczniczych i SPA w pobliskim uzdrowisku).

Można to zrobić w gronie rodzinnym lub w gronie przyjaciół.

 

Atrakcją tego miejsca jest bliskość 11 hektarowego zalewu rekreacyjnego, stawów rybnych w Radzanowie, oraz stadniny koni , w której prowadzone są również zajęcia z hipoterapii oraz obozy konne.

 Duża przestrzeń, kontakt z naturą, bez kontaktu z innymi gośćmi to pobyt bez stresu wywołanego koronawirusem.

Nasze gospodarstwo to:

-wymarzone miejsce dla osób ceniących spokój oraz kontakt z przyrodą, poszukujących ciszy i spokoju.

-wymarzone miejsce dla ludzi aktywnych

– możliwość zwiedzania Ponidzia: pieszo, rowerem (dysponujemy rowrami), lub kajakiem

-wymarzone miejsce dla lubiących poleniuchować

 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej