Sanatorium Uzdrowiskowe Rafał

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Sanatorium Uzdrowiskowe Rafał

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

2
Marcin

Szukałem oferty w cenie do 40 zł a przedłożono mi propozycje za 400 zł. Zwykłe spamowanie!

3.4
DANIEL

PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ W CELU REZERWACJI NA MIEJSCU WYNIKŁO KŁAMSTWO ... , BALKON TO WIELKA PORAŻKA , NIKOMU NIE UŚMIECHA SIĘ CHODZIĆ PO GÓWNACH...

Opis obiektu

W sanatorium położonym na terenie parku zdrojowego do dyspozycji kuracjuszy przygotowano 191 miejsc w pokojach 1-i 2-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV. Nasz obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo jego architektura zapewnia łatwe poruszanie się we wnętrzach.

W sanatorium leczone są przede wszystkim choroby narządów ruchu:
    reumatoidalne zapalenie stawów,
    zesztywniające zapaleni stawów kręgosłupa,
    zwyrodnienia stawów,
    dyskopatie,
    stany pooperacyjne wypadania dysku,
    choroby obwodowego układu nerwowego,
    niektóre choroby kobiece

W procesie leczenia stosowane są unikatowe wody siarczkowo-słone, z których podczas kąpieli siarka nieorganiczna wnika przez skórę do krwioobiegu i przedostaje się do chorych tkanek, likwidując stany zapalne. Następuje złagodzenie bólu i usprawnienie stawów, zahamowanie, a niejednokrotnie cofnięcie zmian zwyrodnienia stawów. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, a leczenie najlepszą w Europie wodą siarczkową,uzupełniamy zabiegami fizykoterapeutycznymi daje wspaniałe efekty zdrowotne.

Kuracjusze nie muszą opuszczać budynku, by skorzystać z zabiegów leczniczych z naturalnych surowców balneologicznych, bowiem w sanatorium uruchomiony został Zakład Przyrodoleczniczy.

W nowocześnie wyposażonej sali gimnastycznej odbywają się ćwiczenia z kinezyterapii oraz Terapia manualna,  przywracające sprawność ruchową. W sanatorium znajduje się jadalnia, gdzie podawane są domowe posiłki.


W odległości ok. 600m, w Sanatorium Słowacki, znajduje się Basen z hydromasażami, jacuzzi oraz sauny z których goście Sanatorium "Rafał" mogą krzystać w promocyjnych cenach.


Serdecznie zapraszamy i życzymy Państwu udanego pobytu!!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej