Isaan Ostrzyce

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Isaan Ostrzyce

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

W celu zapoznania się z pełną ofertą jak i dostępnością obiektu zapraszamy na naszą stronę "ISAAN KROPKA PEEL".

NIE HONORUJEMY BONÓW TURYSTYCZNYCH.

NIE PRZYJMUJEMY CZWORONOGÓW.

Zapraszamy do najwspanialszego zakątka na Kaszubach, oazy spokoju i piękna!

Tu życie toczy się zupełnie inaczej niż w mieście - to inny świat, to bajka, którą warto przeżyć, do której warto regularnie powracać.

Jest super zjazd narciarski z wyciągami i naśnieżaniem, nawet kiedy nie pada śnieg, kuligi, błoga cisza i spokój, Królowa Śniegu na pewno obrałaby to miejsce jako swoje gdyby nie impakt Dysneyowskiej propagandy - ale od tego też tu daleko. Życie toczy się tu jak za dawnych czasów, lecz z udogodnieniami, których można spodziewać się w najlepszych hotelach! Tu na prawdę można odpocząć! Zebrać siły, odbudować neurony, pomedytować nad swoim życiem, wykreować nowego siebie!

W lecie co weekend grają tu największe gwiazdy muzyczne, za darmo!, a w tygodniu nic tylko się kąpać w ciepłym czystym jeziorze, grilować wieczorem, grać i piwkować przy ognisku, wyspać się z oknami skierowanymi na niebo, dosłownie i w przenośni.. Dla lubiących atrakcje turystyczne gwarantuję, że nigdy nie wystarczy czasu by pozwiedzać, a jest naprawdę tego dużo! Dom do góry nogami w Szymbarku, zamek w Łapalicach.. - Kaszuby to niekończąca się bajka. Wyścigi, rajdy, park linowy, baseny, masaże, sauny, tenis, golf - wszystko jest na miejscu! Do tego Kaszuby mają ambicje być najlepszymi we wszystkim na świecie. Serio! Nigdy nie dają za wygraną. Takie też jest nasze motto kiedy idzie o satysfakcję naszych klientów - Twoja satysfakcja z udanego wypoczynku u nas jest kwestią naszej dumy i honoru! Do tego mamy taki mały sekret, psst, najlepsza tajska kuchnia w Polsce! Dosłownie. Bez przenośni!

Welcome to the most beautiful secret of Polish Kaszuby region.


Nasze luksusowe apartamenty zapewnią Państwu najlepszy relaks, a wspaniałe widoki z okien na Jezioro Ostrzyckie i lasy zachęcą do aktywnego spędzania czasu. Zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej