Noclegi w ustronnym miejscu

Noclegi w ustronnym miejscu

Pokoje Gościnne i Restauracja Włóczęga znajdują się w odległości 100 metrów od plaży, w miejscowości Gąski, blisko latarni morskiej.

 

Oferujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV, sprzęt plażowy czajnik, naczynia, wszystkie z widokiem na latarnię morską. 


Posiadamy również luksusowo wyposażone DOMKI DREWNIANE CAŁOROCZNE !!!Restauracja oferuje bardzo dobrą kuchnię o każdej porze dnia. Wyżywienie nie musi być łączone z pobytem. Przygotowujemy również posiłki dietetyczne na życzenie.


Udostępniamy basen, miejsce do opalania, miejsce na wieczorne grillowanie oraz parking. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny.


Ceny do uzgodnienia poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 502 236 104

 

Atrakcje w okolicy ;

 

Trasy rowerowe:

 • Gąski (latarnia morska) – Sarbinowo – Chłopy.
 • Gąski (latarnia morska) – Ustronie Morskie – Sianożęty.
 • Trasa do dębów, najstarszych w Polsce – „Bolesław” – 800 lat i „Warcisław” – 640 lat, położonych w niedalekim Podczelu.
 • Po południowej stronie drogi Koszalin – Kołobrzeg: Kołobrzeg (25 km), z atrakcjami turystycznymi i wczasowymi, z portem morskim i wycieczkami na Bornholm (Dania).
 • Koszalin (25 km), z wczasowymi atrakcjami kulturalnym.

Warto zobaczyć:

 • Bastion Wojskowy, czyli „Czterej Pancerni i Pies” – przejażdżki wojskowym sprzętem pancernym po poligonie. Czołg T-55, transportery opancerzone, samochody pancerne itp. Adres: ul. Koszalińska 98 /poligon przy wjeĽdzie do Kołobrzegu/.
 • Przystań rybacka Chłopy – gdzie można kupić świeżo złowioną rybę prosto z kutra(flądra, dorsz, torbot, łosoś, węgorz).
 • Ogrody tematyczne Hortulus – Dobrzyca – Tematyczne ogrody Hortulus w Dobrzycy zostały założone w 1992 roku. Ich realizacja wciąż trwa. Corocznie przybywają nowe ogrody, są też tworzone nowe kompozycje. Powierzchnia ogrodów to ponad 4 ha.
 • Dziki Zachód – przejażdżki konne i na wielbłądzie, rodeo, wigwamy, ogniska i jajecznica ze strusiego jaja. Konkursy dla każdego. Zieleniewo (za Kołobrzegiem).
 • Błękitny szlak pieszy do najstarszych dębów w Polsce, oznakowany kolorem błękitnym o długości 31 km. Szlak zmierza w kierunku Lasu Kołobrzeskiego, w którym odkryć można bogactwo przyrody. Liczne bagna, nad którymi unoszą się opary, przypominają o dziewiczości tego dużego kompleksu leśnego. Właśnie tu rośnie najstarszy dąb w Polsce „Bolesław” którego wiek ustalono na podstawie badań dendrologicznych w 2000 r. na 800 lat. 2 km dalej wzrasta jego młodszy współtowarzysz „Warcisław” – 640 lat.
 • Latarnia morska w Gąskach z 1878r. – 41 m. Zbudowana z powodu występowania w okolicy złóż magnetytu, powodujących zjawisko anomalii magnetycznej. Morze w okolicy Gąsek zyskało miano „Bałtyckiego Trójkąta Bermudzkiego”. Atrakcją dla wędkarzy jest Rzeka Czerwona, w której łowić można ryby łososiowate. Tu również można obserwować w okresie od początku września do końca listopada wędrówkę troci, wpływających do rzeki na tarło.
 • Teren lotniska w Bagiczu, gdzie odbywają się loty turystyczno – widokowe samolotem i motolotnią oraz – dla odważnych – skoki spadochronowe. Lotnisko jest również miejscem widowiskowych imprez sportowo – rekreacyjnych, m.in. Motolotniowe Mistrzostwa o Puchar Bałtyku.

Mielno

Najcenniejszym walorem gminy Mielno jest morze – niczym nie zanieczyszczona woda i bezpieczne plaże.

W czasie wakacji, we wszystkich siedmiu miejscowościach gminy, jest 17 stanowisk ratowniczych, w których czuwa 60-ciu wysokokwalifikowanych ratowników strzegących bezpieczeństwa kąpiących się.

Nasze kąpieliska należą do najlepiej strzeżonych w kraju. Umiejętności ratowników i nowoczesny sprzęt ratowniczy to nasza duma.

Wszystkie nasze kąpieliska zajmują wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach. Mielno znajduje się wśród dziesięciu polskich kąpielisk odznaczonych pięcioma gwiazdkami – to najwyższe wyróżnienie w kraju. Sarbinowo otrzymało 4 gwiazdki, Unieście 3, a pozostałe po 2 gwiazdki.

Zapraszamy do gminy Mielno nie tylko podczas wakacji ale także w pozostałe pory roku – na spacery brzegiem morza i na kąpiele powietrzne. Jod i aerozol morski korzystnie oddziałują na nasz organizm.

Zapraszamy na wczasy rodzinne, pobyty weekendowe oraz spotkania integracyjne.


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej