Dom Do Wynajęcia

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Dom Do Wynajęcia

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

9.6
Justyna Krajewska
2020-06-23 20:35:55

Wspaniałe miejsce, piękny ogród, można wieczorem z przyjemnością usiąść na zewnątrz . Super kontakt z właścicielką - zdecydowanie polecam. Byliśmy grupą i...

10
Milena Ruskowska

Wspaniałe miejsce z klimatem! Super kontakt z właścicielką, czysto, piękny ogród, na prawdę można wypocząć. Mam nadzieję, że za rok wrócę tu z powrotem.

Opis obiektu

Dom usytuowany jest prawie w centrum Goniądza i Biebrzańskiego Parku Narodowego.Piękna okolica, około 150m do rzeki Biebrzy, gdzie można wypożyczyć kajaki. Posesja jest ogrodzona, można rozpalić ognisko i grilla, w pobliżu są piękne karczmy ze swojskim jadłem. Wynajem domu maj-październik, długie weekendy oraz okresy świąteczne (rezerwacja min 2 noclegi). Do wynajęcia tylko cały dom - do 10 osób. Dom do wyłącznej dyspozycji Gości, bez właścicieli. Do dyspozycji są 4 rowery. Dom jest 6-letni i bardzo czysty. Na gorze są 2 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 3-osobowy, duża łazienka z prysznicem. Na dole duży pokój jadalny, salonik z kominkiem i kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka. Zapraszamy!! "DOM NAD BIEBRZĄ" położony jest w Goniądzu w woj. podlaskim, w powiecie monieckim, położonym na skraju Kotliny Biebrzańskiej, przy turystycznym szlaku wodnym Biebrzy łączącym jeziora Równiny Augustowskiej i Pojezierza Ełckiego z Narwią. Nad rzeką jest wypożyczalnia kajaków. Wynajem domku kwiecień-październik. Do wynajęcia tylko cały dom. Kontakt: [numer telefonu został ukryty] , kom [numer telefonu został ukryty] . Czekają na ciebie: nieskażona przyroda niesamowite krajobrazy i rzadkie gatunki zwierząt. Wokoło lasy, bagna, torfowiska, szuwary, w których żyją dzikie zwierzęta i bardzo rzadkie gatunki ptaków, jak np. dubelt czy orlik grubodzioby. Dlatego warto zabrać lornetkę, aparat fotograficzny, a nawet sprzęt do nagrywania.