Ośrodek Wypoczynkowy Boruta

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Ośrodek Wypoczynkowy Boruta

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

9.6
Wiola Wilisz

W ośrodku wielokrotnie odbywały imprezy integracyjne Klubu Doga Niemieckiego (rasa psów)organizowane przy okazji wystaw klubowych lub Europejskiej. Licznie...

9.2
Konrad Motacz

Fantastyczne miejsce dla osób, które szukają wypoczynku w spokoju, w pięknym otoczeniu lasów i bliskością wody. Wracamy tam co rok.

Opis obiektu

Ośrodek położony jest na ogrodzonej działce o pow. 1, 5 ha w otoczeniu lasu sosnowego. Oferujemy Państwu noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych z balkonami o zróżnicowanym standardzie. Pokoje 2-osobowe znajdują się w pawilonie piętrowym. W każdym pokoju jest umywalka, umywalka i WC albo łazienka. Pokoje 3-osobowe znajdują się w pawilonach parterowych, w segmentach dwa pokoje 3-os. oraz wspólna łazienka. W ośrodku mogą przebywać osoby niepełnosprawne. W sezonie jest idealnym miejscem do wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi. Poza sezonem organizujemy zielone szkoły, wycieczki, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny, spotkania integracyjne i in.) Do dyspozycji gości jest sala telewizyjna, świetlica, sala konferencyjna, boiska do siatkówki, koszykówki, badmintona, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, sala zabaw dla dzieci, bezprzewodowy internet, grill, parking. Posiadamy własną stołówkę. Położenie Ośrodka w otczeniu lasu sosnowego zachęca do pieszych spacerów oraz wycieczek rowerowych licznymi duktami leśnymi. W sąsiedztwie znajduje się staw, w którym można łowić ryby. W odległości ok. 2500m jest zalew, w którym można się kąpać oraz pływać na kajakach.