BIAŁA SZKOŁA

Chętnie przygotujemy w naszym ośrodku pobyt dedykowany uczniom uczęszczającym do Państwa placówki.


Posiadamy kwalifikację obiektu do przyjęcia młodzieży - skan na stronie www.grybow.pw.edu.pl


Nasz ośrodek jest obiektem całorocznym dostępnym również dla osób spoza naszej uczelni. Położony jest w ustronnym miejscu co stwarza sprzyjające warunki do wypoczynku, pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Cały teren jest bezpiecznie ogrodzony a newralgiczne miejsca monitorowane.


Łącznie mamy 125 miejsc noclegowych w 40 pokojach. Oferujemy pokoje 1,2,3 i 4 osobowe w budynku głównym i trzech pawilonach. We wszystkich są łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W naszej kuchni przygotowujemy smaczne, domowe posiłki. Dostosowujemy menu i godziny podawania posiłków do programu pobytu. Na wycieczki lub w drogę powrotną przygotowujemy prowianty, organizujemy ognisko, dyskotekę.

 

W ramach wolnego czasu możemy zaproponować:


Na terenie Grybowa zachęcamy do zwiedzania grodu „Stara Baśń” z częścią muzealną i galerią sztuki. Jest to miejsce utrzymane w klimacie staropolskiego zamku, które pozwala poczuć ówczesną atmosferę. Nastrój Starej Baśni dodatkowo podkreślają pieczołowicie dobrane elementy wystroju, starodawne przyrządy i eksponaty. W zależności od wieku grupy właściciele przygotowują odpowiedni program np. szukanie skarbu, turniej rycerski itp.


Gry , zabawy na terenie ośrodka lub przejazd na:

- lodowisko kryte w Białej Niżnej

- na trasy narciarskie biegowe do Ptaszkowej

- na stok narciarski (najbliższy w Cieniawie lub polecany przez naszych Gości w Tyliczu)

- na basen np w Nowym Sączu, Gorlicach, Wysowej

- na wycieczkę np.: do Stróż na zwiedzanie skansenu pszczelarskiego i nie tylko, do Szymbarku gdzie można obejrzeć skansen wsi pogórzańskiej i barokowy kasztel, zagrody maziarskiej w Łosiu; do Nowego Sącza aby przenieść się w czasie do zrekonstruowanego Miasteczka Galicyjskiego i Parku Etnograficznego, do rezerwatu „Skamieniałe miasto” w Ciężkowicach, do Biecza słynącego kiedyś z dawnej szkoły katów lub odkryć w sobie archeologa w skansenie „Karpacka Troja”, czy miłośnika westernów w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie.


To tylko nasze sugestie, bo w bliższej lub dalszej okolicy jest wiele innych miejsc, ale to już Państwo podejmują decyzję jaki charakter ma mieć Wasza wyprawa.


Terminy do uzgodnienia z recepcją ośrodka.

Dla grup zorganizowanych możliwość negocjowania cen.

Na pytania odpowiemy drogą mailową: [zapytaj o nocleg] lub pod numerem telefonu 18-4450304

Zapytaj o nocleg