Dieta warzywno owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

W dobie XXI wieku szczególny nacisk kładziemy na promocję zdrowia. Z dnia na dzień wzrasta zainteresowanie własną kondycją fizyczno-psychiczną. Szybki tryb życia, stres oraz złe nawyki żywieniowe to główny wróg naszego złego samopoczucia a przecież zdrowie mamy tylko JEDNO! Najwyższy czas na zmianę !!! Poniżej przedstawiamy chrakterystykę diety oferowanej przez Pensjonat Amelia** w Iwoniczu Zdroju.
Dieta dr Ewy Dąbrowskiej


Smaczna i wyszukana dieta warzywno-owocowa, świeże mikroklimatyczne powietrze, szeroka gama zabiegów leczniczych połączona z kojącym relaksem w otoczeniu natury oraz gościnna atmosfera naszego Pensjonatu pozwoli Ci na poprawę swojego zdrowia. Specjalnie dla Ciebie nasz drogi Kliencie oferujemy wczasy odchudzające. Ich skuteczność jest potwierdzona każdym naszym zadowolonym Klientem.

Turnus wczasów oczyszczająco - odchudzających przewiduje 13 dni(12 noclegów). Już po pierwszym tygodniu dostrzega się zmiany w organizmie. Organizm oczyszcza się z toksyn i wolnych rodników, obniża się ciśnienie krwi, a poziom cholesterolu zaczyna się zmniejszać. Kolejne pięć dni dają efekt zamierzony, a co za tym idzie satysfakcję pobytu u nas.

Założeniem wczasów oczyszczająco - odchudzających jest przywrócenie Państwu kondycji fizycznej oraz wprowadzenie prawidłowych nawyków żywieniowych dzięki diecie warzywno - owocowej dr Ewy Dąbrowskiej.

Podczas wczasów oczyszczająco - odchudzających zapewniamy Państwu opiekę medyczną w postaci konsultacji lekarskich oraz dietetyków . Oddajemy Państwa w ręce profesjonalnych fizjoterapeutów oraz trenerów, którzy zadbają o Waszą kondycję fizyczną podczas spacerów, ćwiczeń w basenie  czy na sali gimnastycznej.

Dla wszystkich, którzy pragną poczuć się jak młodzi bogowie zorganizujemy dodatkowe masaże, kąpiele perełkowe czy okłady borowinowe. W szerokiej gamie zabiegów każdy z Państwa znajdzie swój sposób na relaks.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.pensjonatamelia.pl/diety

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bądz teleofniczny.


Zapraszamy do skorzystania z oferty

zapytaj o nocleg