Dieta warzywno owocowa dr Ewy Dąbrowskiej


Dieta dr Ewy Dąbrowskiej


Smaczna i wyszukana dieta warzywno-owocowa, świeże mikroklimatyczne powietrze, szeroka gama zabiegów leczniczych połączona z kojącym relaksem w otoczeniu natury oraz gościnna atmosfera naszego Pensjonatu pozwoli Ci na poprawę swojego zdrowia. Specjalnie dla Ciebie nasz drogi Kliencie oferujemy wczasy odchudzające. Ich skuteczność jest potwierdzona każdym naszym zadowolonym Klientem.

Turnus wczasów oczyszczająco - odchudzających przewiduje 13 dni(12 noclegów). Już po pierwszym tygodniu dostrzega się zmiany w organizmie. Organizm oczyszcza się z toksyn i wolnych rodników, obniża się ciśnienie krwi, a poziom cholesterolu zaczyna się zmniejszać. Kolejne pięć dni dają efekt zamierzony, a co za tym idzie satysfakcję pobytu u nas.


Założeniem wczasów oczyszczająco - odchudzających jest przywrócenie Państwu kondycji fizycznej oraz wprowadzenie prawidłowych nawyków żywieniowych dzięki diecie warzywno - owocowej dr Ewy Dąbrowskiej.


Podczas wczasów oczyszczająco - odchudzających zapewniamy Państwu opiekę medyczną w postaci konsultacji lekarskich oraz dietetyków. Oddajemy Państwa w ręce profesjonalnych fizjoterapeutów oraz trenerów, którzy zadbają o Waszą kondycję fizyczną podczas spacerów, ćwiczeń w basenie czy na sali gimnastycznej.


Dla wszystkich, którzy pragną poczuć się jak młodzi bogowie zorganizujemy dodatkowe masaże, kąpiele perełkowe czy okłady borowinowe. W szerokiej gamie zabiegów każdy z Państwa znajdzie swój sposób na relaks.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.pensjonatamelia.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny 512 340 381.


Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Rezerwuj nocleg