Dieta warzywno owocowa dr Ewy Dąbrowskiej


Dieta dr Ewy Dąbrowskiej


Pensjonat Amelia** posiada 15 letnie doświadczenie w stosowaniu diety owocowo – warzywnej. W tym czasie poprawiliśmy stan zdrowia tysięcy kuracjuszy!

W dniu 01.11.2019r. Ośrodek został wyróżniony prestiżowym certyfikatem nr 017/2019 wystawionym przez Instytut Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej. Dokument potwierdza, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie dr Ewy Dąbrowskiej spełniają kryteria i wymogi określone przez jej autorkę dr n. med. Ewę Dąbrowską.

Oferujemy 32 komfortowe pokoje 1,2,3-osobowe oraz apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, dostęp do tv oraz bezpłatny Internet.

Nasz ośrodek mieści się w województwie podkarpackim na skraju Beskidu Niskiego w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Iwonicz Zdrój. Dzięki ukształtowaniu terenu, Iwonicz Zdrój wyróżnia się spośród innych miejscowości. Na jego atrakcyjność wpływają przede wszystkim: rozległe masywy leśne na których znajdują się szlaki turystyczne, bogate złoża wód leczniczych oraz czyste powietrze bogate w jod.

Obiekt leży w samym centrum Iwonicza Zdroju, dzięki czemu ofertuje szybki dostęp do najważniejszych atrakcji takich jak:  Pijalnia Wód Mineralnych (500 m), Deptak (400) oraz zabytki tj. Stary Pałac, Stare Łazienki, Park Zdrojowy, Źródło Bełkotka.

Podczas turnusów z dietą warzywno-owocową oprócz pysznego i zdrowego wyżywienia ustalanego pod nadzorem dr Ewy Dąbrowskiej, nasi goście mają możliwość skorzystania z szerokiej gamy zabiegów oraz codziennych zajęć ruchowych, które wspomagają zdrowie oraz efekt odchudzania. Ponadto organizowane są spotkania z dietetykiem oraz prowadzone przez specjalistów wykłady na temat zdrowego stylu życia.

Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewni Państwu doradę i pomoc w każdej sytuacji. Rodzinna, domowa atmosfera panująca w Pensjonacie sprawi, że Państwa pobyt będzie udany i wyjadą Państwo z uśmiechem na twarzy oraz chęcią powrotu.


Więcej informacji na stronie internetowej www.pensjonatamelia.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny 512 340 381.


Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Rezerwuj nocleg