DOM KRAWCA

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
DOM KRAWCA

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

W zachodniej części Karkonoszy..

Napis na ścianie odkrywa historię tego miejsca – Schneidermeister. Mistrz krawiecki. „Kiedy przyjechaliśmy po raz pierwszy na urlop w Karkonoszach urzekł nas zarówno ten dom, jego historia, jak i okolica, więc postanowiliśmy się nim zaopiekować. W Młyńską 17 włożyliśmy mnóstwo czasu i serca, by powstały tu wygodne, nowoczesne i przede wszystkim ekologiczne pokoje pod Chojnikiem i apartament rodzinny. Przepiękny dom położony tuż nad rzeką dziś zaprasza Gości na wypoczynek w Karkonoszach.” Dom Krawca w Sobieszowie otoczony jest zielenią, tuż obok płynie rzeka Wrzosówka, w której pływają dorodne pstrągi.

Młyńska 17 to adres w bardzo spokojnej dzielnicy Sobieszowa, dom z widokiem na zamek Chojnik. Tuż za ogrodzeniem swój początek biorą górskie szlaki, zarówno te prowadzące na zamek, jak i szlaki w Karkonosze. Pieczołowicie odrestaurowany na wzór dawnych rycin Dom Krawca w Karkonoszach, zachwyca swym wnętrzem. W każdym detalu widać wysiłek włożony przez architekta i właścicieli, by wszystkim Gościom mieszkało się w nim wygodnie i komfortowo, a noclegi w górach stały się przyjemnością. Wszystko w Domu Krawca utrzymane jest w starej stylizacji, choć materiały użyte do renowacji są najwyższej jakości. Zadbano o wierne odwzorowanie wszystkich detali stosując tylko ekologiczne rozwiązania i innowacje. Okna zapewniają dużą ilość światła wewnątrz pokoi, jak i w dwupokojowym apartamencie w górach. Kamienne parapety nadają wnętrzom klasycznej elegancji.

Wnętrza zachwycają oryginalnymi ceglanymi łukami i kamiennymi ścianami. Ciepła dodaje najprawdziwszy kominek. Pomyślano o wygodnych kanapach i stylowym oświetleniu, dzięki którym można się tu zrelaksować przed wyprawą na narty w Karkonosze czy narty w Czechach. Sprzyja temu również czyste, wilgotne, górskie powietrze, które spowija Sobieszów, spokojną dzielnicę Jeleniej Góry. Dla wszystkich Gości na parterze domu zorganizowano kuchnię wraz z jadalnią wyposażoną we wszelkie niezbędne naczynia i przybory kuchenne. Można tu z powodzeniem przyrządzić i zjeść posiłek dla całej rodziny czy grupy przyjaciół.

Pomyślano tu o zapewnieniu ciepła, sprzętów i przestrzeni dla Gości, wszystkie pokoje z dostępem do kuchni. Młyńska 17, Dom Krawca w Sobieszowie to nie tylko noclegi w górach, to noclegi z klasą. Ekologiczne rozwiązania sprawiają, że wypoczynek w Karkonoszach stanie się przyjemnością. Pokoje w Sobieszowie, w tym miejscu, są wyjątkowe – jasne, ciepłe i wygodne. Zachowano tu drewniane belki i schody, wstawiono okna o oryginalnym wyglądzie, z małymi szprosami, pozwalające mocno oświetlić wnętrza. Wszystko jest przemyślane w każdym szczególe, by zapewnić Państwu jak najlepsze wrażenia z urlopu w Karkonoszach.Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej