Ferie zimowe

ZWOLNIŁY SIĘ POKOJE OD 21 .02 .2021 !!!!!!!!!!!!!!WIELKA PROMOCJA ....OD 3 NOCLEGÓW CENA 120 ZŁ OS/NOC ZE ŚNIADANIEM !!! .SPIESZ SIĘ MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH POKOI !!! Willa Pod Górską Lawendą znajduje się w wsi Jurgów w Polsce położonej w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska. Jest to niewielka wieś na południu Polski. Do Jurgowa przynależą dwa przysiółki Klarówka i Zmyślne, położone na stokach Bryjowego Wierchu. Znajduje się tutaj szkoła podstawowa i jedyne w gminie Bukowina Tatrzańska przedszkole samorządowe.
Serdecznie zapraszamy do Willi pod Górską Lawendą!


Nowo wybudowany pensjonat jest usytuowany w malowniczej tatrzańskiej okolicy, w miejscowości Jurgów, która graniczy ze Słowacją. Willa położona jest z dala od zgiełku i zabudowań na hektarowym ogrodzonym terenie sąsiadującym z lasem i malowniczo płynącą Białką.


Piękny budynek łączy regionalny styl z nowoczesnym wyposażeniem i rozwiązaniami architektonicznymi. Rodzinna atmosfera jest tutaj połączona z profesjonalną obsługą. Jest to miejsce gdzie czas płynie wolniej, a każdego gościa traktujemy indywidualnie i staramy się by wywiózł od nas niezapomniane wspomnienia.


Oferujemy 11 dwu-, trzy- i czteroosobowych pokoi z widokiem na Tatry. Pokoje mają nowoczesny charakter, a stonowana aranżacja światłem jeszcze bardziej nas wycisza i sprzyja odpoczynkowi. Willa pod Górską Lawendą to duży, trzypiętrowy budynek z przytulnymi pokojami i górskim klimatem. Miejsce do rodzinnego odpoczynku z dala od zgiełku miasta.


Zakwaterowanie:

  • nocleg 2 pokoje 2 osobowe z pojedyńczymi łóżkami - 100 zł za osobę ze śniadaniem.
  • reszta pokoi - 120 zł ze śniadaniem.

Śniadanie - szwedzki stół.


Parking bezpłatny.

Ręczniki bezpłatne.


Okres świąteczno-zimowy jest tutaj wyjątkowy. Biała i pełna góralskiej atmosfery zima zachwyci wszystkich bajkowym urokiem. Zmarzniętych - ogrzeje domowym ciepłem. Zmęczonych - uraczy ciszą. Zabieganych - ukoi spokojem lasu i szumem strumyka.


Serdecznie zapraszamy!

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej