Oferta poza weekendem

Zapraszam serdecznie przyjaciół i rodziny na miłe spędzenie czasu w pięknie położonej Kamienicy Królewskiej w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Dla gości oddaję duży i komfortowy dom (do 16 osób) z pięknym widokiem na jezioro i dużym ogrodem przeznaczonym na wyłączność gości.

Dostępnych jest pięć sypialni, trzy łazienki, WC, salon połączony z kuchnią, przedpokój, pokój telewizyjny, kącik zabaw dla dzieci na piętrze, w wysokiej piwnicy dodatkowa kuchnia, piłkarzyki, stół do tenisa, dart. Zadaszony taras przylegający do wyjścia z kuchni umożliwia grilowanie nie zależnie od pogody. Jest miejsce na ognisko z dostępem do drzewa opałowego. Dla dzieci w ogrodzie jest bardzo dużo atrakcji do wspólnych zabaw (domek ze ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnia, piaskownica, karuzela, huśtawki, rowerki, hulajnogi, zabawki)

Zapewniam bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, podstawowe środki czystości, pościel, dwa ręczniki na osobę, tabletki do zmywarki na start, dobrze ogrzewany dom.

Dom usytuowany jest w pobliżu lasów, pomiędzy dwoma jeziorami. To idealne miejsce do wspólnego wypoczynku na łonie natury. Dla gości są dostępne 4 rowery dla dorosłych i 2 rowerki dla dzieci, można też przywieść własne rowery dla których jest miejsce do przechowania. Na miejscu są dostępne przewodniki i mapki, chętnie też służę pomocą w udzieleniu informacji o miejscowych atrakcjach.

Wynajęcie domu dla grupy do 16 osób powyżej dwóch noclegów kosztuje 1000 zł/doba

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w kwocie 400 zł i opłata za sprzątanie końcowe domu w kwocie 200 zł.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki na konto około 30% wartości, pozostałą kwotę rozliczamy w dniu przyjazdu.

Szczegóły oferty na www.domzwidokiem.dobrynocleg.pl

zapraszam serdecznie

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej