Andrzejki

Wolne terminy

  • Andrzejki 30 listopad cały obiekt


WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU : 530 555 785


Obiekt Agroturystyka i domki U Ptaka oferuje zakwaterowanie w tradycyjnym

pokoju jak i w drewnianych domkach z bezpośrednim dostępem do aneksu kuchennego, sanitarnego jak i Wi-Fi. Popularna Śnieżka położona jest 10 km od naszego obiektu, ale można ją podziwiać z ogrodu.

Zapraszamy do naszej Agroturystyki zmęczonych turystów trudami codzienności. Tutaj odnajdą cisze i spokój. Znajdujemy się w cichej urokliwej wiosce Miłków koło Karpacza. Gdzie zewsząd jest blisko do szlaków turystycznych jak Śnieżka, Okraj Czechy. Chojnik Zamek Św. Henryka.

W naszym gospodarstwie nikogo nie dopadnie wszelka nuda, jeżeli chcecie nie tylko zwiedzać góry lecz także co innego w niedalekich odległościach znajduje się przepiękny Ogród Japoński w Przesiece, Park Miniatur w Kowarach, przepiękny Pałac Łomnica w Łomnicy i wiele innych ciekawych miejsc. Dla każdego coś się znajdzie czy to ciekawa część historii czy może jakaś legenda owiana tajemnicą lub ciekawostką. Tak więc szukacie miejsca gdzie możecie się zrelaksować odpocząć zapraszamy. Mamy do 13 miejsc noclegowych.Na naszym terenie znajduje się miejsce na ognisko i grill. 

Dla naszych Gości oferujemy rabaty w zaprzyjaźnionych wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, na stoku Karpatka oraz w biurach podroży.


 

NASZE STRONY

 

  •  www.uptaka.nocowanie.pl

 

W DNIU PRZYJAZDU - MELDUNEK OD 15*

W DNIU WYJAZDU - WYMELDOWANIE OD 11*

* godzina może być zmieniona, w przypadku za porozumieniem z właścicielami


  • dodatkowa opłata 2 zł za dzień (opłata klimatyczna)
  • dzieci do lat 3 - za darmo
  • pobyt psa 10 zł za dzień 
  • Święta, długie weekendy, Sylwester  -pobyt minimum 3 doby 

 

 

 Gwarancją rezerwacji jest zaliczka - 50 %

Konto Bankowe

Getin Nobel Bank SA Jelenia Góra

32156000132280256681530001

Monika Ptak

Zapytaj o nocleg