Dom wypełniony zapachem świeżego ciasta.

 Do dyspozycji gości w domu są pokoje dwuosobowe, trzyosobowe  i apartament. Każdy pokój ma własną łazienkę. Z okien dwóch pokoi rozpościera się przepiękny widok na samą Śnieżkę

Goście wypoczywają w przestronnym salonie z kominkiem, gdzie przy pysznej herbacie lub świeżo zaparzonej kawie mogą przeglądać bogaty zbiór informacji na temat okolicznych atrakcji.  Bardzo chętnie służę radą i pomocą w wybraniu ciekawego pomysłu na kolejny udany dzień.

 Godziny posiłków, zarówno śniadania jak i obiadokolacji dostosowane są do indywidualnie do planów Naszego Gościa w danym dniu. Na półmisku pojawiają się zawsze obficie warzywa świeżo zerwane w ogrodzie. A sam ogród ma miano ogrodu przyjaznego zarówno gospodyni w kuchni, jak i dzieciom, które oprócz zabawy znajdą tam wiele zdrowych owoców i warzyw, które na świeżym powietrzu smakują najlepiej.

 

Samo umiejscowienie Podgórzyna, między Szklarską Porębą 12km, a Karpaczem 8 km sprawia,iż wachlarz możliwości na spędzenie ciekawie czasu jest ogromny, a cisza ,spokój i serdeczność sprzyjają udanemu wypoczynkowi w Chacie Mikołaja.

Zapytaj o nocleg