Wczasy z psem

Apartamenty Karkonosz to doskonałe miejsce na spędzenie wakacji we dwóje jak i z rodziną. Dysponujemy 5 apartamentami do wyboru.

Zapraszamy do spędzenia wakacji w Apartamentach Karkonosz w Karpaczu.

 

Znajdujemy się blisko szlaków turystycznych i blisko wyciągu krzesełkowego na Kopę, która jest punktem pośrednim w drodze na najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę oraz blisko (ok 200 m) nowoczsnego wyciągu z 6-osobową kanapą, która w szybki sposób skróci nam drogę do wyciągu na Kopę. Do centrum Karpacza dojdziemy pieszo w ok 15 min.

 

Apartamenty 2-osobowe

WANG - jednopokojowy z anelsem kuchennym

w cenie 180 zł/doba (90 zł/osoba) ze śniadaniami lub w cenie 246 zł/doba (123 zł/osoba) ze śniadaniami i obiadokolacją.

 

ŚNIAŻKA II - jednopokojowy z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i kominkiem

w cenie 200 zł/doba (100 zł/osoba) ze śniadaniami lub w cenie 266zł/doba (133 zł/osoba) ze śniadaniami i obiadokolacją.

 

Apartamenty 2-4osobowe

ŚNIEŻKA - apartament dwupokojowy, pokój sypialny z łóżkiem małżeńskim i pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka i kominek.

 

w cenie 240 zł/doba za wynajem apartamentu. Wyżywienie śniadania i obiadokolacje dodatkowo płatne w zależności od ilości pobytu osób dorosłych i dzieci.


KARKONOSZ i KARKONOSZ II apartamenty dwupokojowe, pokój sypialny z łóżkiem małżeńskim i pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, kominek i balkon.

 

w cenie 240 zł/doba za wynajem apartamentu. Wyżywienie śniadania i obiadokolacje dodatkowo płatne w zależności od ilości pobytu osób dorosłych i dzieci.

 

Przy pobycie pupila pobieramy jedynie niewielką jednorazową opłatę, która uzależniona jest od długości pobytu.

 

Zapraszamy.

Zapytaj o nocleg