Nadwiślańskie Gniazdo

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Nadwiślańskie Gniazdo

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Nadwiślańskie Gniazdo to miejsce położone pośród pól, zielonych łąk i lasów w niewielkiej miejscowości Lucimia położonej nad królową polskich rzek – Wisłą. Dzięki oddaleniu od dużych aglomeracji oddychamy czystym, nieskażonym powietrzem, patrzymy w cudownie rozgwieżdżone niebo i słuchamy koncertu żab z naszego stawu i ptasich treli z pobliskiego lasu. Ochrona przyrody i zrównoważony rozwój to tematy bliskie naszemu sercu.

Do budowy sauny i pomieszczeń dla zwierząt kopytnych i ptaków wykorzystujemy naturalne materiały budowlane (drewno) z własnego lasu. Stosujemy przyjazne dla środowiska sposoby ogrzewania budynku i wody (piec na brykiet, wytwarzany z siana zebranego z własnych łąk i produkowany w naszym gospodarstwie). Wszystkie urządzenia elektryczne w Nadwiślańskim Gnieździe zasilane są energią pochodzącą ze słońca.

Oczywiście segregujemy śmieci i ograniczamy użycie plastiku. Kontrolujemy zużycie wody i prosimy o to także naszych gości. Uprawiamy warzywa na własnym kompoście i bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin. W naszej kuchni smażymy naturalne konfitury z lokalnych owoców, które nasi goście jedzą na śniadanie z domowym białym serem i tradycyjnym chlebem na zakwasie. Przygotowujemy i serwujemy własne ogórki, paprykę, soki, grzyby, sałatki, pomidory.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!