Odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna

Przepiękny zapach kosmetyków ukoi zmysły, a nastrojowa muzyka wprowadzi w świat odprężenia i pełnego relaksu.  Basen, zapachowa sauna, grota solna i ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej oraz pokój masażu dla dwojga to miejsca, gdzie znajdą Państwo pełne odprężenie, wypoczynek oraz odmłodzenie...

Zapraszamy...

 

PAKIETY:

 

Pakiety SPA, które stworzyliśmy dla Państwa to idealna propozycja dla osób planujących wczasy w przepięknym i klimatycznym Kazimierzu Dolnym. Czy wybierasz się do nas na jeden dzień, czy cały weekend, bez względu na charakter swoich planów - możesz mieć pewność, że nasze pakiety SPA pomogą Ci efektywnie wykorzystać wolne chwile. Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych Gości przygotowaliśmy różnorodną ofertę pakietów z szeroką gamą zabiegów.

 

ZOBACZ PAKIETY POBYTOWE SPA - www.zajazdpiastowski.pl

 

Pakiety “Day Spa” stworzone zostały z myślą o osobach, które nie mają czasu dla siebie, a ten którym dysponują chciałyby wykorzystać najbardziej efektywnie. Oferujemy bogate PAKIETY “DAY SPA” w których każdy znajdzie coś dla siebie - odprężenie, ukojenie oraz relaks zarówno dla ciała jak i dla ducha.

 

ZOBACZ PAKIETY DAY SPA - www.zajazdpiastowski.pl

 

CENNIK ORAZ OPIS PAKIETÓW: WWW.ZAJAZDPIASTOWSKI.PL

Zapytaj o nocleg