Rajchertówka

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Rajchertówka

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu


BARDZO PROSIMY O KONTAKT ORAZ DOKONYWANE REZERWACJI BEZPOŚREDNIO NA NASZ MAIL: [e-mail został ukryty] A NIE PRZEZ DOSTĘPNY TU PANEL PONIEWAŻ OD JAKIEGOŚ CZASU Z PANELU NIE WSZYSTKIE ZAPYTANIA DO NAS DOCIERAJĄ A NA TE KTÓRE OTRZYMUJEMY NIE MOŻEMY ODESŁAĆ ODPOWIEDZI.


Bardzo przepraszamy za to utrudnienie, sprawa została zgłoszona do BOK serwisu i na pewno wkrótce problem zostanie rozwiązany.


Rajchertówka jest położona w pięknej okolicy. Od kazimierskiego Rynku z renesansowymi kamieniczkami dzieli ją 15-minutowy spacer malowniczą drogą wzdłuż Wisły. Przytulne pokoje, piękny widok z okien, przyjazna obsługa zachęcają do wypoczynku. W ogrodzie można odzyskać siły w cieniu starych drzew, wsłuchać się w muzykę nadwiślańskiej przyrody, a także spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi przy grillu lub ognisku. To także idealne miejsce na konferencje, spotkania biznesowe i integracyjne oraz szkolenia. Dysponujemy salą konferencyjną mieszczącą do 50 osób, w pełni wyposażoną w sprzęt audio i tv. Udostępniamy rzutnik, ekran, tablicę, sprzęt nagłaśniający. Nasi Goście mogą korzystać z wypożyczalni rowerów i sprzętu turystycznego, która powstała w ramach projektu KUL BED & BREAKFAST (szczegółowe informacje o projekcie: http://rajchertowka.pl/s,71,kul-b-b), aby aktywnie poznawać uroki miasta całą rodziną. Udostępniamy: rowery trekingowe, rowery z napędem elektrycznym, tandemy, przyczepki i foteliki dziecięce a także rolki i kijki nordic walking. W sezonie letnim goście mogą bezpłatnie korzystać z basenu znajdującego się w ogrodzie (basen o głębokości 1,35 m) oraz mini placu zabaw dla dzieci.

 

 

Oferujemy Państwu 29 miejsca noclegowe w pokojach: jedno, dwu, trzy, i pięcioosobowych . Posiadamy pokój dwuosobowy z łazienką, trzyosobowy i pięcioosobowy z łazienką.

 

Ceny za nocleg zaczynają się od 80 złotych za osobę.

 

Dysponujemy w pełni wyposażoną salą konferencyjną mieszczącą swobodnie 50 osób.

 

na terenie całego obiektu udostępniony jest internet wi-fi.

 

W ogrodzie do dyspozycji gości znajduje się miejsce ogniskowe i grillowe.


BARDZO PROSIMY O KONTAKT ORAZ DOKONYWANE REZERWACJI BEZPOŚREDNIO NA NASZ MAIL: [e-mail został ukryty] A NIE PRZEZ DOSTĘPNY TU PANEL PONIEWAŻ OD JAKIEGOŚ CZASU Z PANELU NIE WSZYSTKIE ZAPYTANIA DO NAS DOCIERAJĄ A NA TE KTÓRE OTRZYMUJEMY NIE MOŻEMY ODESŁAĆ ODPOWIEDZI.Bardzo przepraszamy za to utrudnienie, sprawa została zgłoszona do BOK serwisu i na pewno wkrótce problem zostanie rozwiązany.


zapraszamy na naszą stronę: WWW.RAJCHERTOWKA.PL

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej