Dla turystów portalu

Dla turystów portalu

Willa Zuza

Szanowni Państwo! Zapraszamy do położonego niedaleko morza pensjonatu, w atrakcyjnej dzielnicy Kołobrzegu.

Nasz pensjonat stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną.

 

WIFI W PENSJONACIE !!!

 

Willa Zuza oferuje miejsca w pokojach o różnej wielkości, których cena zadowoli każdego klienta. Dla par udostępniamy trzy pokoje dwuosobowe. Małym grupom i rodzinom oddajemy do użytku 2 pokoje trzy- i czteroosobowe. Dla turystów oczekujących komfortowych warunków przygotowaliśmy apartament .Pensjonat dysponuje sześcioma pokojami z łazienkami i oferuje 15 miejsc noclegowych.Dodatkowo dla gości udostępniamy kuchnię , w której znajduję się mikrofalówka , kuchenka elektryczna i lodówka.

 

Nasze pokoje spełnią państwa wszystkie wymagania. W pensjonacie znajdują się trzy kuchnie do dyspozycji gości. . Nasze pokoje będą idealne dla rodzin z dziećmi : duży ogród zapewni wygodę i bezpieczeństwo maluchów .

W niewielkiej odległości od naszego pensjonatu znajdują się liczne sklepy spożywcze, wypożyczalnia DVD, poczta. Dodatkowo znajdują się tu grill bary , pizzeria , restauracje , wypożyczalnia gokartów , wypożyczalnia rowerów .Ścieżka rowerowa i turystyczna prowadzi przez najsłynniejsze nadmorskie miejscowości, nie sposób się nudzić .

 

o dyspozycji gości oddajemy także bezpłatny parking.

 

Chcemy, aby pobyt w Willi dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Szanowni Państwo!

Plaża znajduje się niedaleko pensjonatu .Jest szeroka i piaszczysta ,strzeżona .Dojście spacerem ,droga ekologiczną , zajmuje około 15-20 minut . Na trasie znajdują się lodziarnie , kawiarnie , restauracje . Natomiast dojazd do centrum miasta zapewniają 3 linie komunikacji miejskiej . Autobusy kursują od 5 rano do 23 wieczorem do 4 razy na godzinę.


SZANOWNI PAŃSTWO!

Od 2018 roku obowiązuje opłata klimatyczna.

Opłata klimatyczna to dodatkowy podatek jaki pobierają znane kurorty od turystów.

Stawka takiej opłaty wynosi:

2,00 zł- stawka dla dzieci do lat 7. (dziennie)

4,00 zł- stawka dla pozostałych osób.(dziennie)

Opłatę należy doliczyć do kosztu pobytu.Koszt opłaty klimatycznej nie jest wliczony w ceny podane na stronie.

Koszt pobytu będzie zwiększony o tę opłatę zgodnie z wyżej wymienionym cennikiem.

 

Ceny wahają się od 30 do 60 zł w zależności od daty i długości pobytu.

Rezerwacje telefonicznie bądź drogąe-mailową.

Zapytaj o nocleg