Odnowa biologiczna

OFERTA MASAŻY

Masaż klasyczny
częściowy - 20 min - 30 zł
całego ciała - 40 min - 60 zł

Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, regeneruje mięśnie i napięcie mięśniowe, zwiększa ich sprężystość i elastyczność, przyśpiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

 

Masaż odchudzający
60 min - 80 zł

Masaż ten polega na intensywnym masowaniu co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, wyszczupla sylwetkę a także wpływa na znikanie cellulitu. W ten sposób możesz wyszczuplić i kształtować swoją sylwetkę.

 

Masaż karku oraz mięśni kapturowych (akupresura)
15 min - 25 zł

Masaż, dzięki wykorzystanej technice relaksacyjnej, głęboko odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie oraz ma właściwości antystresowe.

 

Masaż profilujący sylwetkę (leczniczy)
15 min - 25 zł
30 min - 50 zł

 

Masaż świecą
40 min - 80 zł

Masaż świecą jest zabiegiem łączącym w sobie masaż, aromaterapię   i ciepło płomienia świecy. Masaż ten przynosi ukojenie i ma doskonałe właściwości kosmetyczne, dzięki czemu skóra jest nawilżona, gładka, otulona niesamowitym zapachem.

 

Masaż bańką chińską

20 mi - 30 zł

40 min - 60 zł

Przystawiając gumową bańkę do ciała przez usunięcie z niej powietrza, wytwarza się podciśnienie, które powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, co wpływa na intensywne ich przekrwienie, wzrost elastyczności skóry i redukcje cellulitu.

 

Rezerwacja w recepcji z minimum jednodniowym wyprzedzeniem

Zapytaj o nocleg