Kamienica Kostrzyn nad Odrą

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Kamienica Kostrzyn nad Odrą

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

Katarzyna
10
Katarzyna

Hotel mieści się w centrum miasta, co jest dużym plusem. Kolejną rzeczą zasługującą na pochwałę jest obsługa. Do hotelu dotarłyśmy w późnych godzinach...

Opis obiektu

Oddajemy do użytku 2 w pełni wyposażone piętra w Kamienicy znajdującej się na terenie starego miasta (Twierdzy Kostrzyn)

Zapraszamy do Kamienicy w Kostrzynie nad Odrą.

Oferujemy tanie i wygodne noclegi w siedmiu pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.


"Kamienica" jest to obiekt wybudowany w 2000r. Jeden z pierwszych budynków poprzez który realizowany jest program rewitalizacji Starego Miasta Kostrzyn nad Odrą. 

Budynek 3 kondygnacyjny, podpiwniczony. Do Państwa użytku oddajemy dwa piętra z osobnym wejściem. Każde z pięter ma formę mieszkania z kuchnią, łazienką i toaletą. 7 pokoi 2, 3, 4 osobowych.

Jednym z atutów naszej "Kamienicy" jest jej lokalizacja. 


Znajduje się ok.100m od przejścia granicznego Kostrzyn-Kietz, 200m od rozlewisk Warty "Park Narodowy Ujście Warty" i Park Krajobrazowy Ujście Warty. Od centrum miasta dzieli nas 700m na tej trasie w bliskiej odległości znajdziemy bazar przygraniczny. Z okien możemy podziwiać Stare Miasto, zniszczone w 96% podczas II WŚ, budynki tworzą magiczną przestrzeń. Ulice, chodniki oraz wystające z ziemi budynków do wysokości 1m sprawiają, iż spacerując między nimi czujemy zapach przedwojennego miasta.

 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej