Wczasy dla Singli

Wczasy dla Singli

Apartamenty i pokoje zlokalizowane są na 1 i 2 piętrze centrum Dz.Kazimierz 0.50 km.od Rynku Gl. Oferujemy pokoje jedno, dwu, trzy, czteroosobowe oraz studio dla 2 i 4 osób. Każdy z pokoi wyposażony jest w komfortową łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny, telewizję satelitarną, internet,suszarkę,żelazko ręczniki oraz kawe i herbatę - wszystko wliczone w cene pobytu.

 

WITAMY w apartamentach i pokojach w centrum Krakowa,każdy z pryw.łazienką i aneksem kuch.Parkowanie sam.-bezpłatne monitorowane. Kazimierzapartments oferuje apartamenty ,studio i  pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe.
Każdy z pokoi wyposażony jest w:
  • komfortową łazienkę,
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny,
  • telewizję satelitarną,
  • internet oraz kawę i herbatę - wszystko wliczone w cene pobytu.
Nie zawiodą się Państwo jeśli sprawdzicie ,że wszystkie pokoje są tak samo i jeszcze bardziej unowocześnione jak na zdjęciach przedstawionych w galerii.
Dysponujemy rownież pokojami w nizszych cenach z łazienką dzieloną i w pełni wyposażoną nowoczesną ogólniedostępną kuchnią.

 "Kazimierz". Jest to ulubiona i najbardziej atrakcyjna dzielnica krakowian, a szczególnie turystów zagranicznych jak również krajowych. Spacerując pieszo lub melexem można zwiedzić wiele pięknych miejsc i ciekawych zabytków np: kościoły, muzea, synagogi, cmentarze żydowskie. Dużym powodzeniem cieszy się także położony niedaleko żydowski plac handlowy. Wokół apartamentów znajduje się wiele pubów i restauracji a także slepów czynnych całą dobę.

 

Wawel i Rynek Główny znajduje się w odległości  7-10min. a dworzec główny ( pociągi i autobusy ) w odległości 15 min. spacerem a tramwajem nawet 7min.

Przy rezerwacji powyżej 2 doby zapewniamy darmowy dowóz gości do miejsca zakwaterowania z lotniska lub dworca pkp,pks w Krakowie. Przy rezerwacji powyżej trzech dni możemy negocjować ceny zakwaterowania.

Organizujemy również wycieczki gości do Oświęcimia, Wieliczki i innych atrakcyjnych miejsc zgodnie z życzeniem klienta.

 

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do "Kazimierz Apartments".

Zapytaj o nocleg