Bankiety firmowe

Stylowa, wielofunkcyjna i nowoczesna sala konferencyjna urządzona jest w „podziemiach Starego Krakowa”. Można tu organizować warsztaty, szkolenia, seminaria, prelekcje, pokazy i spotkania okolicznościowe na ok. 25 osób.
Sala konferencyjna mieści się w zadbanej, przedwojennej kamienicy przy małej i spokojnej ulicy Cybulskiego, zaledwie 600 m na zachód od Rynku Głównego w sąsiedztwie Konsulatu Austriackiego.
Sala konferencyjna wyposażona jest w projektor multimedialny, odtwarzacz DVD, tuner TV, 82 calowy ekran, flipchart magnetyczny oraz zestaw kina domowego. W pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne umożliwia przygotowanie smacznych i aromatycznych posiłków, które urozmaicą każde spotkanie. Na życzenie naszych gości organizujemy katering oraz możemy zapewnić transport samochodem typu Minivan (7 miejsc).
Niekonwencjonalny i wysmakowany wystrój sali, oddający artystyczny klimat Krakowa, niewątpliwie uatrakcyjni każdą imprezę. Znajdziecie tu Państwo ciepłą i przytulną atmosferę, a miłe wieczory spędzone przy kominku z pewnością na długo zapadną w pamięć.
Cybulskiego Guest Rooms oferuje także 35 miejsc noclegowych z łazienkami.

 

ZAPRASZAMY NA WWW.FREEROOMS.PL

Cennik:
(wszystkie ceny brutto, do uzgodnienia)

Wynajęcie sali - cały dzień od 10.30-20.00 - 500zł
- 1 godzina - 70 zł
Ceny obejmują korzystanie ze sprzętu multimedialnego
Przerwa kawowa - 10zł/os.

Sprzęt multimedialny:
- projektor multimedialny Optoma HD 65 DLP 720p (możliwość podpięcia dowolnego źródła poprzez kable; S-Video, VGA, YPbPr, HDMI)
- odtwarzacz DVD Pionier DV-400
- ekran 4:3 o przekątnej 82 cale
- zestaw kina domowego oparty o amplituner Denon AVR-1708
- bezprzewodowe łącze internetowe

Kuchnia:
- kuchenka elektryczna z piekarnikiem
- zmywarka
- mikrofalówka
- toster
- lodówka
- zamrażarka
- zastawa na 30 osób

 

CYBULSKIEGO GUEST ROOMS
Pokoje Gościnne
ul. Cybulskiego 6
31-117 Krakow
tel.  12 423 05 32
mobile 501 391 841
www.freerooms.pl

Zapytaj o nocleg