Grupy zorganizowane

Grupy zorganizowane

Krynica Morska to jedno z urokliwszych miejsc w Polsce, usytuowane w północnej części kraju pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym. Długie, piaszczyste plaże i nasycone jodem powietrze zachęcają do długich spacerów.


Zapraszamy na wypoczynek i zwiedzanie wycieczki zakładowe, wycieczki szkolne, pobyty Integracyjne, grupy zorganizowane i inne. Chętnie zorganizujemy wieczorki integracyjne, grille, uroczyste kolacje. Według Państwa życzeń program możemy dowolnie modyfikować i wzbogacać. Jeżeli nie znajdą Państwo w naszej ofercie swojej wymarzonej imprezy, prosimy o kontakt, a opracujemy ją zgodnie z Waszymi sugestiami. Menu można ustalić indywidualnie z grupą w zależności od zapotrzebowania i charakteru imprezy. Pomagamy w zorganizowaniu wycieczek. Do dyspozycji Gości sala jadalna, duży namiot ogrodowy oraz zadaszona wiata. Na terenie obiektu odkryty basen, boisko, plac zabaw, trampolina, bilard, ping-pong, miejsce do grillowania.

 

Dysponujemy 60 miejscami noclegowymi. Proponujemy pobyty w komfortowych pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój posiada TV, łazienkę, lodówkę, komplet ręczników oraz zestaw kosmetyków. Na terenie obiektu dostępne bezpłatnie WI-FI (Internet).

Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane według domowych przepisów.

 

Co warto zobaczyć ?

- Granica Państwa - 12 km od centrum Krynicy znajduję się mała miejscowość - Piaski (administracyjnie należy do Krynicy Morskiej). Ok. 3 km. za tą miejscowością znajduje się granica NATO, oraz Unii Europejskiej. 

- Skarpa - ok. 9 km za Krynicą Morską w stronę Piasków po stronie Zalewu Wiślanego znajduje się przepiękny punkt widokowy na zalew oraz Wysoczyznę Elbląską.

- Wielbłądzi Garb - Na wzniesieniu powstała wieża widokowa wraz ze schodkami i balustradami, które ułatwiają bezpieczne poruszanie.

- Rezerwat Buki Mierzei Wiślanej - Położony jest ok. 0,8 km na południe od drogi Przebrno-Krynica Morska.

- Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, to najmłodszy z oddziałów Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Muzeum na swoich wystawach prezentuje historię szkutnictwa i rybołówstwa nad Zalewem Wiślanym.

- Rezerwat Kormoranów i Czapli Siwej - Jest to rezerwat ornitologiczny powołany w celu ochrony miejsc lęgowych kormorana czarnego i czapli siwej.

- Państwowe Muzeum Sztutthof - położone jest tuż za wsią Sztutowo. Znajdują się baraki mieszkalne więźniów, komora gazowa, krematorium, ogrodzenie z drutu kolczastego wraz z wieżami strażniczymi.

- Frombork - niewielkie miasteczko usytuowane po przeciwnej stronie Zalewu Wiślanego, oddalone od Krynicy Morskiej w linii prostej o 7,5 km. Znajduje się tu piękna katedra z muzeum Mikołaja Kopernika, planetarium, dzwonnica z której rozpościera się wspaniały widok na Zalew Wiślany.

- Malbork - a zwłaszcza zespół zamkowy, który w 1997 r. został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Jest to największa zachowana do dziś średniowieczna warownia w Europie

- Gdańsk - Gdańskie Stare Miasto jest jednym z najpiękniejszych w Europie i na świecie. Walka o polskość, o zachowanie tożsamości nadała temu miastu wyjątkowy charakter.

- Elbląg - Jest to największy poligon archeologiczny w Europie. Od roku 1984 trwa też odbudowa Starego Miasta, gdzie częściowo lub całkowicie odtwarzana jest dawna zabudowa. Na starych fundamentach, przy zachowaniu historycznego układu ulic, powstają obiekty przypominające lata świetności Starego Miasta.

- Muzeum Bursztynu W Muzeum w Stegnie prezentujemy Państwu najciekawsze eksponaty brył bursztynu i inkluzji.

 

Ceny zależne są od ilości osób, długości pobytu oraz wieku uczestników wycieczki.

Możliwość wystawiania faktur VAT. 


W razie zainteresowania oferta prosimy o kontakt:

email: [zapytaj o nocleg] lub pod nr telefonu 533-300-585


Zapytaj o nocleg