Dom z Bali to idealne miejsce do świętowania Zmartwychwstania Pańskiego dla 2-3 zaprzyjaźnionych rodzin lub grupy przyjaciół ( do 10 osób). Znajduje się niedaleko centrum Krynicy-Zdroju, która słynie ze swych licznych atrakcji dla turystów, jak i w pobliżu szlaków turystycznych, idealnych na wiosenne wędrówki. A w przypadku dłuższej zimy, co jest bardzo możliwe w tych regionie, także bliskość stoków narciarskich zapewni udany wypoczynek.

Niedaleko domu znajduje się piękna cerkiew, w której odbywają się nabożeństwa zarówno katolickie jak i prawosławne.

 

Dom z bali posiada w pełni wyposażoną kuchnię, w której można przygotowywać świąteczne potrawy, a duży drewniany stół jest idealny do celebrowania świątecznego śniadania.

Po śniadaniu i górskich atrakcjach przyjemnie będzie wypoczywać w salonie z kominkiem, oglądać telewizję czy korzystać z internetu. Dla tych, co nie lubią wędrować proponujemy grill przed domem.

Na ogrodzonej posesji można bezpiecznie zaparkować swoje samochody.

 

Cena wynajmu w okresie Świąt Wielkanocnych wynosi 600 zł. za dobę za cały dom dla 10 osób, bez dodatkowych opłat. Minimalny okres wynajmu to 3 doby. Przy dłuższych terminach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Serdecznie zapraszamy!

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej