Hotel Wysoka

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Hotel Wysoka

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

9.2
Krzysztof Skiba
2020-09-04 11:39:06

Hotel zgodny z oczekiwaniami, miła obsługa, śniadania ok., lokalizacja super. Gorąco polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi.

opinia zweryfikowana
Monika
10
Monika

Było warto właśnie tutaj przyjechać :) Dobra cena za nocleg, miła obsługa, pokój godny polecenia. Wyposażony, czysty, odświeżony. Właściciele dbają....

Opis obiektu

Hotel Wysoka położony jest w południowej, uzdrowiskowej części miasta Krynicy-Zdroju 250m od Centralnego Deptaka. Hotel Wysoka jest obiektem komfortowo wyposażonym w standardzie trzygwiazdkowym, posiadającym własną salę restauracyjną, drink bar, salę wielofunkcyjną z nowoczesnym sprzętem AV. Jest również kącik do treningu ruchowego i kącik zabaw dla dzieci. Przy hotelu działa MiniGolf-PARK z placem zabaw dla dzieci. Nasi Goście mogą korzystać ze S trefy O dnowy B iologicznej Sanatorium Continental (basen, 3 sauny, jacuzzi) oraz z bazy zabiegowej przychodni uzdrowiskowej. Przyjemna stylistyka wnętrz mieszkalnych i ogólnych stwarza niepowtarzalny klimat i kameralny charakter obiektu tak dla pobytów rodzinnych jak i dla niewielkich grup zorganizowanych. Mocną stroną naszej oferty jest doskonała kuchnia, uwzględniająca zwyczaje regionalne jak również indywidualne gusty naszych Gości. Proponujemy Gościom gorące, siarkowe kąpiele na Słowacji, rajdy rowerowe, piesze, na skuterach śnieżnych, rafting po Popradzie, strzelanie na strzelnicy myśliwskiej, rekreację w Krynickim Parku Linowym i szereg innych atrakcji rekreacyjnych, kulturalnych i rozrywkowych.