Nasz ośrodek położony jest w malowniczym miejscu - otoczony górami porośniętymi lasami, wokół cisza, spokój z dala od ulicznego zgiełku idealne miejsce na rodzinne świetowanie . Dzieci znajdą tu dużo miejsca do zabawy, a dorośli do wypoczynku.

W pokojach , które czekają na Gości jest wielkanocna palma będąca symbolem nieśmiertelności a wielkanocny koszyczek ze święconką każdy może zamówić u nas wcześniej a samodzielnie poświęcić w sobotę ( w kościele 300 m od ośrodka ).

Zgodnie z tradycją w niedzielę zapraszamy na świąteczne śniadanie ze święconką na którym to nie zabraknie żuru z jajkiem i kiełbaską , kolorowych pisanek , szynek , wielkanocnych babek i mazurków .

Możliwość zakwaterowania podajemy na naszej stronie :

 

[zapytaj o nocleg] - w zakładce noclegi - gdzie oferujemy różne pokoje, studia rodzinne , dwuosobowe pokoje z tarasami ( w cenie od 53-95 zł / osoby )

Smaczne wyżywienie serwuje nasza kuchnia : wielkanocne śniadanie -50 zł/ 1 osoby , dzieci do 10 lat- 35 zł / 1 osoby , obiady świąteczne - 35 zł/ 1 osoby , dzieci do 10 lat - 25 zł / 1 osoby , śniadania w formie szwedzkiego stołu - 20 zł dzieci do 10 lat - 14 zł

Zarezerwować miejsce można telefonicznie - 18 472 40 50 , 512 376 147 lub e-mail [zapytaj o nocleg]

                                                                                                                                                                                                 ZAPRASZAMY!

 

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej