Ten obiekt otwierany jest sezonowo
Do 15 marca 2023 r. jest zamknięty. Możesz wysyłać zapytania o nocleg tylko dla terminów, w których obiekt jest otwarty.
Weekend

Weekend

Serdecznie zapraszamy Państwa do MYSZKI położonej w ustronnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku zapewniamy ciepła domową atmosferę bliski kontakt z naturą,blisko las.

Pobyt w pokojach dwu,trzy i czteroosobowych, z łazienką i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Możliwość zrobienia grilla,ogniska. Do Państwa dyspozycji również leżaki do opalania. Kudowa Zdrój -Jeleniów przy granicy z Czechami, 8 km do Zieleńca. Zwierzątka domowe nie stanowią problemu.


Oferuję wyjątkowo korzystne pobyty we wrześniu, a nawet w październiku. Rewelacyjne ceny dla wszystkich i w każdym standardzie. Do cen pokoi nie dolicza się żadnych innych opłat. Opłata tylko za nocleg. Wszystkie propozycję przedstawione w ofercie głównej są aktualne. Proszę dzwonić, nie zwlekać i rezerwować. Wrzesień w naszym rejonie bywa ciepły i przyjazny a na szlakach turystycznych i wszystkich atrakcjach nie ma tłoku i o wiele lepiej można wypocząć niż w czasie szczytu wakacyjnego. Pozdrawiam i zapraszam.


Kontakt [pokaż numer telefonu] LUB [pokaż numer telefonu]


Stanisław Majcher

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej