Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Gospodarstwa Agroturystycznego w miejscowości Łajs w otoczeniu lasów i jezior. Łajs położony jest w przepięknym zakątku na pograniczu Warmii i Mazur tuż obok ścisłego rezerwatu przyrody "Jeziora Kośno" 20 km na południe od Olsztyna, 200 km od Warszawy i tyle samo od Gdańska. Malowniczo położony między trzema jeziorami na granicy rezerwatu powstałego w celu zachowania naturalnego krajobrazu jeziora Kośno otoczonego starym borem sosnowym. Rezerwat jest miejscem gniazdowania i bytowania dużych ilości ptactwa wodnego i drapieżnego.
Urozmaicony teren, czyste powietrze i rozległe lasy tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku, wędkowania, grzybobrania oraz wycieczek pieszych i rowerowych.
Wszyscy kochający przyrodę i aktywny wypoczynek, znajdą u nas coś dla siebie zarówno w słoneczne dni, jak i te pochmurne o każdej porze roku.
Dla tych którzy lubią się opalać i pływać z dala od zapełnionych turystami plaż mamy w okolicy przepięknie położone jeziora zaledwie 20 minut drogi od naszego domu.
Bogactwo naszych lasów natomiast sprawi, że nawet początkujący grzybiarze nie wyjadą z pustymi koszykami.
Nasze gospodarstwo położone jest nad samym brzegiem uroczego jeziora Łajs. Z jego okien roztacza się malowniczy widok na okoliczne lasy i jeziora. Na terenie ok.1 ha oprócz domu znajduje się ogród wypoczynkowy wraz z miejscem na ognisko, grilla oraz pomost dla wędkarzy. Jesteśmy w stanie przyjąć do około 10 gości.
Nasza oferta jest całoroczna i kierujemy ją zarówno do indywidualnych turystów, jak i zorganizowanych grup.
Z pewnością wypoczynek u nas przyniesie Państwu wiele radości i zadowolenia, a spędzony tu urlop pozwoli wypocząć na tyle, aby z nowymi siłami powrócić do pracy.
Zawsze dbamy o to, aby zapewnić naszym Gościom przyjemną, rodzinną atmosferę.
Z radością powitamy Państwa w naszych progach.
https://www.google.pl/maps/place/U+Edka.+A [zapytaj o nocleg] /data=!4m13!1m7!3m6!1s0x471d895f2c8c5d9f:0xc6d0e24264c6d55c!2s10-687+Łajs!3b1!8m2!3d53.6217735!4d20.6497239!3m4!1s0x0:0xaa46240f34489565!8m2!3d53.6225343!4d20.6497183?hl=pl
Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: , od :
Bardzo mili właściciele. Wspaniałe, przyjazne psy - owczarki niemieckie. Teren cudowny, warunki super. Polecamy na 100 %.