Oberża Wrzosowisko

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Oberża Wrzosowisko

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Nasz Ośrodek położony jest nie opodal „Królowej Karkonoszy” – Śnieżki, w odległości 8 km od granicy polsko-czeskiej w otoczeniu licznych pomników przyrody, rezerwatów i skarbów kultury z barokowym kompleksem klasztornym w Krzeszowie zwanym „Perłą Baroku”, oraz „Betlejem” i

pałacykiem na wodzie. Przybywający tu turyści znajdą wiele

interesujących, często słabo spenetrowanych miejsc, jak również ciszę i relaks nad stawem cieszącym się pokaźną różnorodnością gatunków ryb (sum, tołpyga, amur, płoć, pstrąg, karp, lin i wiele innych). Istnieje możliwość zakwaterowania do 40 osób w domkach letniskowych. Miejsce to dlatego cieszy się dużą popularnością, ponieważ panuje w nim specyficzny mikroklimat korzystnie wpływający na dobre samopoczucie. Jeden dzień spędzony w naszym ośrodku pozwoli Państwu zapomnieć o codzienności i gwarantuje pełen relaks. Ponadto obfita roślinność składająca się z urozmaiconych gatunków drzew i krzewów stanowi niepowtarzalny klimat tego miejsca, a przy tym wiele przyjemnych doznań.

Domki składają się dwóch pokoi z oddzielnymi wejściami oraz łazienkami. Wyposażone są w 2 pojedyncze łóżka (z możliwością ich złączenia) oraz 2 pełnowymiarowych dostawek. Do dyspozycji gości oferujemy możliwość skorzystania z ogólnodostępnej kuchni.

Serdecznie zapraszamy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej