3/10
Dodał:
dodaj opinię
Witam.
Spałem w tym schronisku w 3 osoby w lipcu 2015 r. Schronisko tragedia. Czas się tam zatrzymał. Rozumiem, że obiekt jest chyba w dzierżawie od pttk, ale w obecnych czasach taki standard schroniska woła o pomstę do nieba. Zachęcam do odwiedzenia schronisk w Czechach, gdzie z tym problemem potrafili sobie poradzić. Skandalem już jest pobieranie kasy za toaletę i prysznic, zwłaszcza za prysznic od osób, które zapłaciły za spanie (na drzwiach są automaty). Nie wspomnę o elektryce i gasnącym co chwilę świetle, bo korki im wywalało.
Ceny za spanie ok, ale za jedzenie to z sufitu. "Zachęcam" do zjedzenia gofra, który tylko z nazwy go przypomina. Branie pieniędzy za wrzątek...
Powyższe pozycje jakoś bym ścierpiał, bo nie byłem w tym schronisku dla wygód, ale postawa niejakiego jacka (dzierżawcy) i jego żony, którzy są tam chyba za karę. Żeby być sympatycznym, to nie trzeba wiele. Każdy może mieć gorszy dzień, ale ten dzień był każdego dnia jak tam byliśmy. Przykład: spała z nami holenderka, która nie rozumiała o co chodzi z płatnym prysznicem. Niejaki Jacek na jej pytanie po ang. nawet się nie zainteresował, tylko ją olał i sobie poszedł. Dopiero po naszej interwencji łaskawie jej otworzył kabinę (chyba się zacięła).
I jeszcze powoływanie się na nocowanie.pl jako miejsce warte polecenia...
Dlatego nie polecam schroniska.

6 osób oceniło opinię jako pomocną

Ocenił standard:

 • pokoje:
  2/10
 • łazienki:
  2/10
 • obsługa:
  2/10
 • lokalizacja:
  8/10
 • jakość do ceny:
  2/10
 • zgodność z ofertą:
  2/10