Dla turystów portalu

Dla turystów portalu

Szanowni Państwo zapraszamy do Agro- Gościńca !

 

Super lokalizacja, pośrodku  najważniejszych miejsc turystycznych w naszym  regionie  i prosty dojazd czyni z naszego gościńca  doskonałą bazę wypadową  na wczasy .

 

Agro-Gościniec to malownicze i piękne miejsce , idealne dla ludzi którzy szukają relaksu w ciszy  i wypoczynku, z dala od zgiełku i szybkiego tempa życia.

Znajdujący sie 37km od Krakowa w okolicy Myślenic na przecięciu dróg : Kraków, Zakopane, Wieliczka, Oświęcim, Wadowice, bochnia .

 

Nasza bogata i zróżnicowana cenowo oferta nadaje się idealnie dla osób podróżujących: turystycznie, biznesowo, w celach edukacyjnych oraz w odwiedziny do rodziny, do bliskich lub do znajomych.

 

Oferujemy możliwość organizacji pobytów dla grup wieloosobowych .Do dyspozycji gości mamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe, pokoje o bardzo wysokim standardzie , pokoje deluxe , jak i również pokoje wersji ekonomicznej . wszystkie pokoje nawet w wersji ekonomicznej mają Przytulne wnętrza, i stylowe wykończenia , które tworzą niepowtarzalny klimat . każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę.

Zapytaj o nocleg