Grupy zorganizowane

Planujesz organizację szkolenia lub spotkania integracyjnego dla pracowników? Chcesz przeprowadzić ważne rozmowy z kontrahentami lub rekrutację? Wellness & SPA "W Krainie Alicji" to gwarancja udanego i profesjonalnie przygotowanego spotkania.  


Sale szkoleniowe dają elastyczne możliwości aranżacji wg. potrzeb osoby prowadzącej spotkanie. Zapewniamy serwisy kawowe całodzienne lub jednokrotne wg. ustalonego zamówienia. Profesjonalna obsługa zadba o Państwa wygodę.  


Pokoje przez nas oferowane spełniają oczekiwania Gości przyjeżdżających w sprawach służbowych, jak również tych, którzy chcą cieszyć się wypoczynkiem z rodziną.


restauracji przygotujemy uroczyste bankiety, kolacje z klientami w osobnej sali lub imprezy integracyjne z muzyką. Nasze menu to kuchnia polska z nutą śródziemnomorskiej lekkości. W domku grillowym, gdzie klimat sprzyja nieformalnym spotkaniom, podamy potrawy przygotowywane na „żywym ogniu”. W ogrodzie zorganizujemy biesiady przy ognisku w różnych stylach np. Noc Świętojańska.

Wellness & SPA „W Krainie Alicji” to również wypoczynek i relaks. Czeka na Państwa nowo otwarty Basen z atrakcjami, gabinety Wellness & SPA z bogatą ofertą zabiegów na ciało i twarz. W ogrodzie, w altanie nad wodą lub na tarasie, z kubkiem herbaty, odprężą się Państwo po pracowitym dniu.


Zapraszamy do kontaktu a przygotujemy indywidualną ofertę dla Państwa Firmy.

Dział sprzedaży (8:00 – 15:00, poniedziałek - piątek)

[zapytaj o nocleg]

tel: 81 50 15 125, 609 925 609


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej