SYLWESTROWY 4DNIOWY* PAKIET !

*(minimalny czas pobytu)

 

Ochotnica Górna położona jest w centrum malowniczych Gorców. Dokument lokacyjny wsi został wydany w 1416 roku przez Władysława Jagiełłę. Jest to najdłuższa wieś w Polsce.

Do Ochotnicy, a szczególnie do naszego gospodarstwa zapraszamy wszystkich, którzy poszukują miejsca do odpoczynku z dala od zgiełku, hałasu i ruchu ulicznego. Chcących nacieszyć się niepowtarzalnymi widokami, czystym i świeżym powietrzem. Nasze gospodarstwo agroturystyczne usytuowanie jest na skraju przysiółka Jamne, małowniczo połorzone na niewielkim wzgórzu wśród lasów, pól i łąk.


Jedyny w swoim rodzaju  odpoczynek na łonie natury ,zapewnia nasza okolica, która obfituje w dobra natury takie jak: jagody, grzyby, maliny, jeżyny, można także zbierać różne zioła. Bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej.
To wszystko sprawia, że goście odpoczywają ciałem i duchem. Wszyscy którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, śpiew ptaków, szum rzeczki, świeże rześkie powietrze docenią to miejsce jako niepowtarzalne.

W wolnym czasie można zwiedzić znajdujące się w pobliżu MUZEUM LOTNICTWA, lub wrak rozbitego w czasie wojennym samolotu liberator. Polecamy również całodniowe wycieczki samochodowe do Krakowa na Wawel, lub do kopalni soli w Wieliczce, do Zakopanego, Szczawnicy na wyciąg krzesełkowy, Nowego i Starego Sącza. Jak również wypady na Słowację do pięknych zabytkowych miejsc.Naszym Gościom oferujemy:
*osobne wejście
*zakwaterowanie w pięciu pokojach, od 1 do  5   osób w pokoju

*na piętrze trzy pokoje z łazienkami w tym dwa pokoje   z balkonem

*na poddaszu dwa pokoje w  drewnie i  łazienka

*w pokojach internet, czajnik bezprzewodowy i radio CD
*wyżywienie, smaczne, domowe z regionalnych produktów

*na życzenie gości możliwe wyżywienie częściowe
*altank a z grilem i bacówka

*dużo zieleni i miejsca na odpoczynek  lub zabawy

Dla dzieci piaskownica, karuzela, huśtawka, latem basenik i huśtawka "pod brzózką". W wolnym czasie szczególnie dla rodzin z dziećmi posiadamy do  dyspozycji  wiele gier, puzzli, bajek i ksiażek.


Obok płynie rzeczka. W gospodarstwie znajdują się zwierzęta takie jak; krowy, cielaczki, świnki, koty , pieski, kury, gołębie.

 

W sprawie bardziej szczegółowych informacji oraz cen prosimy o kontakt telefoniczny

Kontakt:
os. Jamne 187

Ochotnica Górna
500 60-71-16
503 52-25-07
18 262-43-38

 

Zapraszamy również na www.ochotnicagorna.nocowanie.pl

 

 

DODATKOWE ZAKWATEROWANIE:
Oferujemy Państwu dodatkowe zakwaterowanie w domku na którego terenie zajduje się wyciąg narciarski o długości 350m. Domek jest ogrodzony,w około dużo zieleni, miejsca parkingowe, dla dzieci huśtawka i dużo miejsca do zabawy,zestaw wypoczynkowy, oraz bacówka z grilem.

W domku tym do dyspozycji Gości:
*pokoje  2 i 3 osobowe z widokiem na Gorce

*jeden pokój, trójka, z łazienką i balkonem

*drugi pokój ,trójka, z łazienką

*na poddaszu pokoje trójka i dwójka ze wspólną łazienką

 

Wyżywienie na miejscu, z regionalnych i prodóktów.  Zapraszamy grupy zorganizowane i rodziny. W pobliżu sklep i liczne szlaki turystyczne. więcej informacji na www.noclegi-gory.com

 

Serdecznie zapraszamy

Zapytaj o nocleg