Dolina Słońca

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Dolina Słońca

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

4.8
DS

Ośrodek nadaje się do remontu. Nietrudno natknąć się na usterki, które odbierają uroku temu miejscu. Standard dużo niższy niż w przeciętnym pensjonacie. Nie...

6.6
Marta

Osrodek jest katolicki. Wyposazenie takie sobie (bardzo niewygodne lozko), za to niedrogo.

Opis obiektu

Doskonałe położenie ośrodka – na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego – pozwala na obcowanie z piękną przyrodą o każdej porze roku, a stosunkowo niewielka odległość od Warszawy (około 50 km) sprzyja organizowaniu u nas aktywnego wypoczynku, spotkań, szkoleń, konferencji, rajdów.

Położony jest na terenie Puszczy Kampinoskiej, w odległości 55 km od Warszawy. Jest to świetna baza wypadowa dla osób indywidualnych i grup z okolic Warszawy, które chciałyby wypocząć niedaleko domu, ale równocześnie mieć możliwość obcowania z naturą.

 

Jest to także świetny punkt dla osób i grup z odleglejszych miejsc, które chciałyby połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem Warszawy.

 

Nasz ośrodek jest ogrodzony, można na jego terenie zaparkować samochód. Na terenie ośrodka jest mały zbiornik wodny, wprawdzie niewielki, ale można już na nim pływać kajakiem. Jest to bardzo malownicze miejsce, z wysepką, na której króluje rozłożysty dąb.

 

Na terenie ośrodka w tej chwili możemy przyjąć 80 osób. Dalsza baza noclegowa jest w przygotowaniu. Dysponujemy 40- stoma pokojami dwuosobowymi, w każdym z nich jest węzeł sanitarny (WC, prysznic, umywalka). Pokoje są niewielkie, ale za to bardzo przytulne.

 

Dysponujemy również dużą stołówką i zapleczem kuchennym, które mogą obsłużyć równocześnie wszystkich gości. Istnieje także możliwość skorzystania z sali konferencyjnej.

 

Bardzo nam zależy, by nasi Goście dobrze się u nas czuli. Z myślą o uatrakcyjnieniu im pobytu na terenie ośrodka można będzie również korzystać z wanny z hydromasażem, a także z sauny. Jest możliwość skorzystania z kawiarenki.

 

Wokół ośrodka wyznaczone są szlaki, które pomogą nam poznać na spacerach lub wycieczkach rowerowych piękno Puszczy Kampinoskiej. Ciekawostką może tu być informacja, że podjęto próby przywrócenia do Puszczy jej króla - rysia. Przy odrobinie szczęścia, może dane nam będzie zobaczyć go choć z daleka podczas spaceru.

 

Spacery po puszczy mogą być dla nas niezapomnianym przeżyciem, jeśli tylko będziemy pamiętać, że jesteśmy tam jedynie gośćmi, którym gospodarze czasem pozwalają podpatrywać swoje życie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej