HOSTEL KAMIENICA

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
HOSTEL KAMIENICA

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

8.6
Marcin Mazury

pokoje bardzo czyste,miła obsługa,brak zaplecza gastronomicznego rekompensuje bar praktycznie na przeciwko hostelu(smacznie i tanio danie dnia 10 zł).Bardzo...

10
Ewa Szadkowska

Bardzo przyjemny hotel. Jeżeli jeszcze kiedyś zawitam w Płocku to wrócę tam właśnie. Bardzo miła atmosfera i blisko "wszystkiego".

Opis obiektu

  Płock – miasto na prawach powiatu położone w centrum Polski, na terenie województwa mazowieckiego, na pograniczu Kotliny Płockiej i Pojezierza Dobrzyńskiego. Założony na nadwiślańskiej skarpie gród, w średniowieczu był jednym z ważniejszych ośrodków administracyjnych i kulturalnych na ziemiach polskich. Na przełomie XI i XII wieku Płock był siedzibą polskich władców i faktyczną stolicą Polski. Jego magia polega na wyjątkowym uroku, jaki daje współistnienie historii z teraźniejszością. W mieście dominuje przemysł paliwowo-energetyczny i chemiczny oraz maszynowy, odzieżowy, spożywczy i budowlano-montażowy. Tu swoją siedzibę ma m.in. jedna z największych firm w Europie Środkowo-wschodniej, potentat na rynku paliwowym w Polsce - Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Płock to również doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Pełne uroku i historycznych ciekawostek miasto może pochwalić się wieloma interesującymi zabytkami i miejscami. Bazylika Katedralna, skarbiec w Muzeum Diecezjalnym, secesja w Muzeum Mazowieckim, najstarsza szkoła w Polsce - „Małachowianka”, czy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia to tylko niektóre z miejsc, które trzeba w Płocku zobaczyć.                 Nasz Hostel mieści się na deptaku przy ulicy Tumskiej 16 w XIX-wiecznej kamienicy w sercu Starego Miasta.   W odległosci 400 m od Hostelu znajdują sie takie obiekty jak: Muzeum Mazowieckie, Zamek Książąt Mazowieckich, Katedra, Amfiteatr, piękne tereny spacerowe nad Wisłą.   Dostępny jest internet bezprzewodowy. Łazienka i odzielne wc usytułowane są na tym samym poziomie.   Posiadamy własny parking na wewnętrznym dziedzińcu z wiatą i garażem.       Naszym Gościom oferujemy: * pokoje 2 osobowe, 3 osobowe, 4 osobowe Apartament * łazienki * Tv * parking   Atrakcje: * Zamek książęcy * Bazylika katedralna * Małachowianka   W sprawie bardziej szczegółowych informacji oraz cen prosimy o kontakt telefoniczny.   Serdecznie zapraszamy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej