Psy na Biegunach

Podwilk 387, 34-722 Podwilk
Psy na Biegunach
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Przydatne informacje

Telefon:

608640446

Ceny biletów

  • przejażdżka psim zaprzęgiem na dystansie około 2 k: 90.00 - dla osób indywidualnych, par i rodzin na dystansie około 2 km (15-20 min.)
  • przygoda z psim zaprzęgiem na dystansie około 2 km: 400.00 - oferta skierowana jest szczególnie do małych grup i rodzin (4-6 osób) (godzina)

Opinie

Bądź pierwszym, który doda opinię o tym obiekcie!

Brak oceny
Dodaj opinię

Opis obiektu

Witamy w świecie psich zaprzęgów, krainie pełnej tajemnic i dzikiej natury, gdzie prawdziwa przygoda ma swój początek, a pasja nie zna granic.   Zapraszamy do przeżycia niezwykłej przygody, jaką jest bezpośredni kontakt z psimi zaprzęgami. W ramach naszej działalności oferujemy odpłatne przejażdżki psim zaprzęgiem dla dzieci, rodzin, par i grup zorganizowanych na terenie Małych Pienin, Beskidu Sądeckiego i Podhala.   Proponujemy kilka wariantów skorzystania z naszej oferty:   1. Przejażdżka psim zaprzęgiem dla osób indywidualnych, par i rodzin na dystansie około 2 km jako pasażer z możliwością powożenia i asekuracją mushera (czas jazdy około 15-20 min.) koszt 90 zł/przejażdżka (minimum 2 osoby).   2. Przygoda z psim zaprzęgiem, czyli przejażdżka połączona z instruktażem powożenia zaprzęgu, przygotowaniem psów do jazdy (ubieranie uprzęży, bucików i kurtek), pogadanką na temat sportu psich zaprzęgów, zapoznaniem ze sprzętem i zabawą z psami. Oferta skierowana jest szczególnie do małych grup i rodzin. Przejażdżka organizowna jest na dystansie około 2 km. Czas trwania imprezy to godzina, koszt 400 zł (4-6 osób).   3. Wyprawa psim zaprzęgiem, to niezwykła okazja by poczuć prawdziwy klimat psich zaprzęgów. Wycieczka trwa minimum godzinę, a trasa uzależniona jest od ilości osób i warunków pogodowych. Ze względu na wymagające warunki szlaków w jednych saniach może jechać maksymalnie 2 osoby (osoba dorosła oraz dziecko lub dwoje dzieci). Przejażdżka odbywa się na terenach mało uczęszczanych przez turystów, zwłaszcza zimą, co gwarantuje wspaniałe doznania, cudowne widoki i bliski kontakt z naturą. Po wyprawie istnieje możliwość zorganizowania ogniska w naszej bazie w Podwilku.   Istnieje również możliwość skonstruowania oferty indywidualnej na życzenie klienta.   Serdecznie zapraszamy do rezerwacji przejażdżek!

W pobliżu

Podwilk 387, Podwilk

Kompleks Sportów Zimowych Beskid

Spytkowice 135a, Spytkowice
Odległość: 3.02 km

Kompleks Sportów Zimowych Beskid

Spytkowice 135a, Spytkowice
Odległość: 3.02 km

Noclegi w okolicy

Noclegi Na Granicy

Noclegi Na Granicy

Podwilk 347A, Podwilk
Amel Orawa noclegi

Amel Orawa noclegi

Podwilk 110a, Podwilk
Noclegi nad Czarną Orawą

Noclegi nad Czarną Orawą

Podwilk 83, Podwilk

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej