Psy na Biegunach

Podwilk 387, 34-722 Podwilk
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Przydatne informacje

Telefon:

608640446

Ceny biletów

  • przejażdżka psim zaprzęgiem na dystansie około 2 k: 90.00 - dla osób indywidualnych, par i rodzin na dystansie około 2 km (15-20 min.)
  • przygoda z psim zaprzęgiem na dystansie około 2 km: 400.00 - oferta skierowana jest szczególnie do małych grup i rodzin (4-6 osób) (godzina)

Opis obiektu

Witamy w świecie psich zaprzęgów, krainie pełnej tajemnic i dzikiej natury, gdzie prawdziwa przygoda ma swój początek, a pasja nie zna granic. Zapraszamy do przeżycia niezwykłej przygody, jaką jest bezpośredni kontakt z psimi zaprzęgami. W ramach naszej działalności oferujemy odpłatne przejażdżki psim zaprzęgiem dla dzieci, rodzin, par i grup zorganizowanych na terenie Małych Pienin, Beskidu Sądeckiego i Podhala. Proponujemy kilka wariantów skorzystania z naszej oferty: 1. Przejażdżka psim zaprzęgiem dla osób indywidualnych, par i rodzin na dystansie około 2 km jako pasażer z możliwością powożenia i asekuracją mushera (czas jazdy około 15-20 min.) koszt 90 zł/przejażdżka (minimum 2 osoby). 2. Przygoda z psim zaprzęgiem, czyli przejażdżka połączona z instruktażem powożenia zaprzęgu, przygotowaniem psów do jazdy (ubieranie uprzęży, bucików i kurtek), pogadanką na temat sportu psich zaprzęgów, zapoznaniem ze sprzętem i zabawą z psami. Oferta skierowana jest szczególnie do małych grup i...

W pobliżu

Podwilk 387, Podwilk

Kompleks Sportów Zimowych Beskid

Spytkowice 135a, Spytkowice
Odległość: 3.02 km

Kompleks Sportów Zimowych Beskid

Spytkowice 135a, Spytkowice
Odległość: 3.02 km

Noclegi w okolicy

Noclegi na Granicy

Noclegi na Granicy

Podwilk 347 A, Podwilk
Amel Orawa noclegi

Amel Orawa noclegi

Podwilk 110a, Podwilk