WiliCamp

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
WiliCamp

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

...

...Tutaj czas staje w miejscu i rozpływa się w lesie 

A wiatr wolność i spokój na swych skrzydłach niesie...


Oferujemy Państwu komfortowe domki wypoczynkowe w pięknej miejscowości Bereżnica Wyżna położonej 650 .m.n.p.m. u podnóża góry Markowskiej w okolicy Jeziora Solińskiego.

Swoją ofertę kierujemy głównie do tych z Państwa, którzy pragną spędzić urlop blisko natury z dala od tłumów turystów i tłocznych miejsc, gdzie słychać jeszcze cykady świerszczy a powietrze ma świeży, górski zapach. Po dniu pełnym wrażeń zachęcamy do relaksujących kąpieli w basenie z widokiem na zielone wzgórza i podziwianie z wody zachodu słońca i prawdziwie gwieździstego nieba.

Miłośnicy sportu mogą pograć w piłkę nożną i siatkową na przygotowanym w obiekcie trawiastym boisku.

Jednocześnie położenie naszego ośrodka jest świetną bazą wypadową w część wysoką Bieszczad oraz nad Jezioro Solińskie i zapewnia łatwy dostęp do licznych atrakcji oferowanych przez miejscowe biura turystyczne np. jednodniowe wycieczki do Lwowa czy przygody traperskie.


Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, miłośników pieszych wędrówek, wieczorów przy ognisku i smakoszy pieczonych ziemniaków.


Tych z Państwa którzy nie mieli jeszcze okazji zachęcamy do przygody z Nordic Walking lub jazdy na rowerach górskich, gdyż miejscowość posiada idealne ku temu warunki, utwardzone trasy, aleje wiodące przez las np.do pobliskiego miasteczka Baligród (6 km) lub wysiedlonej miejscowości Żernica.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej