VILLA Yasmin

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
VILLA Yasmin

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Helena

Od dnia 23 czerwca do dnia 1 lipca 2017 r. grupa osób niepełnosprawnych z Pomorza odpoczywała w " VILLI GERSONA" w Polanicy Zdroju. Pozostały miłe...

Estera
10
Estera

Opis obiektu

Witaj w Villi Gersona! Miejscu, w którym wspieramy zdrowie, praktyczny rozwój i dobre relacje. Miejscu, które łączy w niezwykły sposób elementy, dzięki którym możesz skonstruować wypoczynek marzeń. I mieć pewność, że za każdym razem będzie inaczej, ciekawie, z nowymi doświadczeniami!

WOLNE TERMINY OD WRZEŚNIA !

 

Jako główny ośrodek działań CTW Metodica – dysponujemy obszernym zestawem sprzętu oraz rozwiązań pro zdrowotnych. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Oczyścić swój organizm? Odżywić go i zyskać nową energię do dalszego działania? Dzięki specjalnym protokołom działania oraz dostępnym urządzeniom – masz możliwość skorzystania z Efektywnych Terapii, które skutecznie i intensywnie oddziałują na organizm, samopoczucie i przede wszystkim cenne zdrowie!

 

A może masz ochotę po prostu się zrelaksować, odprężyć i zapomnieć o całym świecie? Nasze okolice dają mnóstwo możliwości – a z Kartą Rabatową Ziemi Kłodzkiej, którą otrzymasz w pakiecie powitalnym – przeżyjesz mnóstwo fantastycznych przygód, jednocześnie oszczędzając pieniądze!

 

Szukasz innego rodzaju doświadczeń, lubisz się rozwijać, nie potrafisz się zatrzymać nawet w trakcie urlopu? Chcesz zainwestować w rozwój swojego biznesu? Jesteś w idealnym miejscu do tego celu!

 

A może chcesz skorzystać ze studia fotograficzno-filmowego, aby uchwycić swoje wspomnienia z wakacji na zupełnie nowym poziomie? Mamy na miejscu wszystko, co potrzebne, aby tak się stało.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę www.VillaGersona.pl – gdzie publikujemy na bieżąco informacje i ciekawostki z życia naszego ośrodka. Znajdziesz nasze kanały medialne. Dowiesz się także o bieżących ofertach specjalnych. Zobaczysz też na bieżąco dostępność pokoi oraz opcji dodatkowych.

 

Na koniec zaś dodajmy, że ceny pobytu są bardzo przystępne i zaczynają się już od 60 zł/osobę wraz ze śniadaniem. Istnieje również możliwość dokupienia obiadokolacji w cenie 30 zł/osobę (dzieci 15 zł/osobę - połowa porcji). Dodatkowo każde goszczenie u nas, wiąże się z rabatami na wykorzystanie dostępnych w Villi Gersona urządzeń (m.in. 3 sauny, jacuzzi, kąpiele galwaniczne czy grota solna) oraz usług. Im dłuższy pobyt, tym większe rabaty!

 

W trakcie Twojego pobytu jesteśmy dostępni na bieżąco i dbamy o to, żeby każda wizyta była wyjątkowym doświadczeniem.

 

Villa Gersona to więcej, niż pensjonat. To centrum wydarzeń. Jesteś już o krok, żeby się w nim znaleźć!

 

Do zobaczenia w Villi Gersona!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej