Noclegi w Poznaniu FajneNoce

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Noclegi w Poznaniu FajneNoce

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

4
Agness

Mieszkanie niestety brudne. Podłoga aż się kleiła od brudu a w łazience z sufitu zwisały pajęczyny. Kuchnia brudna, drewniane panele w pasie roboczym z...

Opis obiektu

Uwaga: Rabat dla użytkowników Nocowanie.pl - wpisz na naszej stronie FajneNoce.pl kod rabatowy: NQCQWANIE

Tanie i wygodne zakwaterowanie w Poznaniu - noclegi w apartamentach, ofert promocyjnych szukaj na naszej stronie: www.fajnenoce.pl/Poznan.

 

Zapraszamy do komfortowych i doskonale wyposażonych apartamentów w Poznaniu, położonych głównie w okolicach MTP. Każdy z nich posiada kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę.

 

Serdecznie zapraszamy do komfortowych i doskonale wyposażonych apartamentów w Poznaniu, położonych głównie w okolicach MTP, ale również w innych dzielnicach.


Nasza oferta stanowi doskonałą alternatywę dla drogich poznańskich hoteli. Wszystkie apartamenty to samodzielne mieszkania, posiadające kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę. Są świetną propozycją zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, zakochanych par, jak i dla biznesmenów podróżujących w interesach, a szukających spokojnego miejsca do pracy.


Szczegółowe informacje, dokładny opis każdego z apartamentów oraz możliwość rezerwacji on-line 24 godz./dobę można znaleźć na stronie: www.fajnenoce.pl Zapraszamy!


Równie gorąco polecamy noclegi w Krakowie, gdzie posiadamy bezkonkurencyjny i największy wybór - ponad 300 apartamentów, od luksusowych do tych, na każdą kieszeń. Oferujemy również duży wybór apartamentów w innych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Trójmieście, we Wrocławiu, a także nad morzem.


Nie dokonujemy rezerwacji telefonicznie!!!

Rezerwacja jest tylko możliwa przez stronę fajnenoce.pl

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej