Sylwester

 

Cały Poznań dyla, czyli sylwestrowy dancing - to hasło miejskiego Sylwestra 2010.

 

Na placu Wolności znajdą się więc światła dyskotekowe, a nad całością czuwać będzie para prowadzących – didżej Krzysztof Stankowski i instruktorka tańca. Dwie godziny przed północą pojawią się tam też instruktorzy tańca, którzy będą zachęcać poznaniaków do "dylania" czyli - jak wiedzą wszyscy znający gwarę - do tańca. Muzyka ma być dla wszystkich i dla każdego, czyli największe przeboje lat 70, 80, 90 i ostatniego dwudziestolecia.

Ci, którzy nie będą chcieli potańczyć, będą mogli o północy pooglądać fajerwerki. W tym roku wystrzelą one do poloneza A-dur Henryka Wieniawskiego z pięciu punktów Poznania: z placu Wolności i miejsc na wschodzie, zachodzie, północy i południu Poznania. Gdzie konkretnie - jeszcze nie wiadomo. najpierw wytypowane miejsca musi zaakceptować szef pirotechników. 

 

Wszystko to można oglądać z okna hostelu Very Berry - wciąż dostępne pokoje od frontu! Sprawdź dostępność pod numerem telefonu 61 8551763. www.very-berry.pl

 

Uprzejmie informujemy, że minimalny czas rezerwacji to 2 doby. Ceny sylwestrowe są o 20% wyższe od podanych w cenniku na stronie.

Zapytaj o nocleg