Dla turystów portalu

Dla turystów portalu

Miła atmosfera, niepowtarzalny urok bezpośredniej bliskości morza, przyjazny klimat i dobre warunki jakie staramy się tworzyć dla różnorodnych form odpoczynku naszych Gości zachęcają Państwa do wypoczynku w naszym Domu Przy Plaży.

Znakomite usytuowanie naszego domu NAD SAMYM BRZEGIEM MORZAi jednocześnie w samym centrum miejscowości Sarbinowo (bliskość kawiarenek, barów, sklepów, wypożyczalni sprzętu wodnego,rowerów) pozwalają Państwu wybrać najlepszą dla siebie forme wypoczynku.

Wszystkie pokoje wyposażone są w LAZIENKE, TV, INTERNET Wi-Fi,
ponad to ANEKS KUCHENNY do wspólnej dyspozycji Gości, Mini Plac zabaw dla dzieci.

Część pokoi posiada niezależne wyjście na posesję, indywidualny aneks kuchenny oraz własny taras,WIDOK NA MORZE.

Od roku 2013 zapraszamy do nowo wybudowanych, komfortowych POKOI - APARTAMENTÓW :

APARTAMENT POKÓJ STUDIO 25-35m2 (2os, 2os+1os, 2os+2os, jedno pomieszczenie z w pełni wyposażonym ANEKSEM KUCHENNYM, łazienką, Tv 32 LCD HD,tarasem, opcjonalnie widokiem na morze.
oraz
APARTAMENT KOMFORT: 2 pomieszczenia, przestronny ok 60m2 , komfortowy (3os + 3os dwa pokoje ze wspólną częścią dzienno-jadalnią -doskonała propozycja DLA DWÓCH RODZIN) z w pełni wyposażonym ANEKSEM KUCHENNYM,Tv 32 LCD HD, dwoma tarasami, PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MORZE przez 5 okien, apartament ten znajduje się w wyjątkowo urokliwej części domu połączonej z wieża co zapewnia dodatkowo nie zapomniany widok na morze.

Na Terenie posesji do Państwa dyspozycji pozostaje także przestronny TARAS Z WIDOKIEM NA MORZE, grill, wygodne miejsce do wypoczynku pod parasolami, zakątek kamienny - ulubione miejsce naszych Gości na poranne "śniadanie z widokiem na morze" lub rodzinnych biesiad o zachodzie słońca, mini PLAC ZABAW dla dzieci.

DOBRY STANDARD, BEZPOŚREDNIE WYJŚCIE NA PLAŻĘ oraz NIEPOWTARZALNY WIDOK NA BAŁTYK zapewnia niezmiennie naszym Gościom przyjemnych, niezapomnianych wrażeń oraz uczucia pełnej relaksacji i regeneracji NAD SAMYM MORZEM.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!             094 316 55 41       lub             505 652 330      

REZERWACJA I CENY:

Oferta cenowa ustalana jest indywidualnie dla każdego z Państwa w zależności od okresu wypoczynku, pokoju, liczby osób.

Osoby ceniące spokój szczególnie zachęcamy do wypoczynku POZA SEZONEM LETNIM. W okresie tym ponad ciszą i spokojem, które pozwalają prawdziwie rozkoszować się urokami nadmorskiej aury, mamy do zaproponowania tym z Państwa specjalną ofertę z 50% RABATEM oraz DZIECKO BEZPŁATNIE.

RODZINY Z DZIEĆMI

Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy ofertę cenową uwzględniając duże zniżki dla naszych najmłodszych Gości.
POZA SEZONEM letnim DZIECKO wypoczywa u nas BEZPŁATNIE
W sezonie letnim natomiast istnieje możliwość 50% RABATU DLA DZIECI lub 90% RABATU , w zależności od wynajmowanego przez Państwa pokoju i wieku dziecka ustalana jest również indywidualnie.
Itnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka, wanienki, jeździka, krzesełks do karmienia etc

W celu rezerwacji miejsc i uzyskania dodatkowych informacji bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

            094 316 55 41       lub             505 652 330      

Codzienne sprzątanie wliczone wcene. Personel obecny 24h/dobę.

© Copyright 2012 http://www.przyplazysarbinowo.pl/

Zapytaj o nocleg