Dom, nazywany przez okolicznych mieszkańców Domem na Kalbruchu usytuowany jest w lesie w odległości około 900m od wsi Gębczyce.
Obok domu, stoją dwa stare piece wapiennicze z 1858 r. staw rybny (dawne wyrobisko marmurów zalane wodą - jedyne w Europie Środkowej miejsce występowania pomarańczowych kryształów granatów o jubilerskiej jakości), sad i polanka oraz miejsce na grill i ognisko. To miejsce, to doskonała baza dla uwielbiających spokój i piękno otaczającej przyrody. Tereny są idealne do organizacji gier terenowych, paintballa, zjazdów i mostów linowych. Pobyt tutaj, gorąco polecam amatorom pieszych, rowerowych lub konnych wędrówek oraz młodzieży zakochanej w brzmieniu gitary i płomieniach wieczornego ogniska. W śnieżne zimy to doskonałe tereny dla wędrówek na nartach śladowych.
ZAKWATEROWANIE:
Oferujemy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe.
Do dyspozycji Gości:
• kuchnia wyposażona w lodówki, kuchenkę gazową, mikrofalówkę zlewozmywak, zmywarkę do naczyń oraz garnki, talerze, sztućce i szkło
• pełny węzeł sanitarny (z dwoma niezależnymi i niekrępującymi prysznicami, dwoma niezależnymi ubikacjami oraz dwoma ogólnodostępnymi umywalkami). Dla potrzebujących również pralka z wirówką.
• sala wypoczynkowa z tv sat (kino domowe, wideo, dvd)
• komputer ogólnodostępny i sieć WiFi w całym domu
• teren rekreacyjny
NA ŻYCZENIE GOŚCI:
1.Przygotujemy pyszne domowe posiłki lub udostępnimy dobrze wyposażoną kuchnię tylko do dyspozycji naszych Gości.
2.Zorganizujemy grilla i biesiady przy ognisku , kameralne uroczystości rodzinne (imieniny, urodziny, komunię) oraz spotkania integracyjne
3.Wypożyczymy rowery, wędki ,piłki, sprzęt do speedmintona ,bulle
4.Zorganizujemy wypady do miejsc, które warto zwiedzić
Cennik: 30 zł - 40 zł / osoba
Serdecznie zapraszamy!