Bankiety firmowe

W naszym pensjonacie czeka na Państwa kilka komfortowych, przestronnych i jasnych dwu i trzy osobowych pokoi przeznaczonych docelowo dla 10 osób maksymalnie 14, każdy z łazienką i z odbiornikiem telewizyjnym. Cztery pokoje posiadają oddzielne balkony. Nasz pensjonat jest idealnym miejscem dla spotkań, szkoleń, konferencji (do 60 osób) i wczasów rodzinnych oraz nadaje się doskonale jako baza wypadowa do wycieczek po Suwalszczyźnie.

W naszym pensjonacie czeka na Państwa kilka komfortowych, przestronnych i jasnych dwu i trzy osobowych pokojów przeznaczonych docelowo dla 10 osób maksymalnie 14, każdy z łazienką i  z odbiornikiem telewizyjnym. Cztery pokoje posiadają oddzielne balkony.
Ciepłe wnętrza naszych pokojów i sielski widok z okien sprawią, że poczują się tu Państwo jak u siebie w domu. Nasz pensjonat jest idealnym miejscem dla spotkań, szkoleń, konferencji (do 60 osób) i wczasów rodzinnych oraz nadaje się doskonale jako baza wypadowa do wycieczek po Suwalszczyźnie.


W sezonie letnim największym zainteresowaniem cieszą się zorganizowane pobyty z pełnym wyżywieniem, wycieczką do Wilna, spływem kajakowym po Czarnej Hańczy połączone z jednodniową wyprawą rowerową Np. "Dookoła Wigier"

Postaramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia kulinarne.

zapytaj o nocleg