Wyjątkowy weekend majowy nad Wigrami mnóstwo atrakcji: Wycieczka do Wilna, spływ kajakowy, wycieczka rowerowa dookoła Wigier - to wszystko w specjalnej ofercie więcej informacji na www.nadstawem.eu

W naszym pensjonacie czeka na Państwa kilka komfortowych, przestronnych i jasnych dwu i trzy osobowych pokoi przeznaczonych docelowo dla 10 osób maksymalnie 14, każdy z łazienką i  z odbiornikiem telewizyjnym. Cztery pokoje posiadają oddzielne balkony. 
Ciepłe wnętrza naszych pokoi i sielski widok z okien sprawią, że poczują się tu Państwo jak u siebie w domu. Nasz pensjonat jest idealnym miejscem dla spotkań, szkoleń, konferencji (do 60 osób) i wczasów rodzinnych oraz nadaje się doskonale jako baza wypadowa do wycieczek po Suwalszczyźnie.


W sezonie letnim największym zainteresowaniem cieszą się zorganizowane pobyty z pełnym wyżywieniem, wycieczką do Wilna, spływem kajakowym po Czarnej Hańczy połączone z jednodniową wyprawą rowerową Np. "Dookoła Wigier"

Postaramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia kulinarne.

Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów górskich i trekingowych. Ponadto istnieje możliwość przechowania sprzętu turystycznego naszych Gości.

 

 5 dniowy Majowy weekend nad Wigrami w Agropensjonacie "Gawra"
(Wycieczka do Wilna + Spływ kajakowy + rowery)
Dostawka/ Dzieci (3>10)
W cenie pobytu regionalne śniadanie i obiadokolacje

zapytaj o nocleg