Oferujemy Państwu pokoje do wynajęcia dla gości, pokoje 2, 3, 4 osobowe wszystkie z łazienkami i TV oraz wyjściem na balkon, kuchnię dobrze wyposażoną, na ogrodzonym i zamykanym terenie wokół domu parking na samochody.

 

Posiadamy pokoje dobrze nasłonecznione z widokiem na pasmo gór Pienin. W domu na parterze znajduje się dobrze wyposażona kuchnia z fotelami i TV oraz bezpośrednie wyjście do ogrodu. Dla gości dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi.

 

W ogrodzie znajdziecie Państwo miejsce na ognisko z ławkami, drewnianą dużą huśtawkę, zadaszoną altanę obok której stoi żeliwny grill.

 

Przy ogrodzie płynie potok Grajcarek, na którym 100m w górę rzeki robiona jest porą letnią zastawka spiętrzająca wodę. Woda nie jest za ciepła, ale jest możliwość opalania i kąpieli. W pobliżu istnieje możliwość skorzystania z domowych posiłków.

 

Ciekawą atrakcją dla dzieci są zwierzęta koło domu: kozy, owieczki, kot.

 

Domek w Jaworkach
Mamy również do zaoferowania domek (dla max. 6 osób) znajdujący się w Jaworkach (5 km od Szczawnicy/centrum turystyczne). Więcej informacji i zdjęć można otrzymać mailem.

Zapytaj o nocleg